HP Victus 16-S0046NT vs HP Victus 16-S0044NT

atayeett

Decapat
Daha fazla  
Normalde S-0044NT modelini almayı düşünüyordum, ancak S-0046NT modelinde %100 sRGB ve 300 nit parlaklıkta panel bulunuyor. S-0044NT modelinde ise 45% NTSC ve 250 nit parlaklıkta panel bulunuyor. Ayrıca S-0046NT modelinin pil türü 6 hücreli 83 Wh, S-0044NT modelinin ise 4 hücreli 70 Wh. S-0046NT önde gibi gözüküyor ancak hiçbir yerde satın alan kişilerin değerlendirmelerini göremedim. Tek bulabildiğim değerlendirme Hepsiburada'da bir kişiye ait, modelde ışık sızmasından şikayetçi olmuş.

Forumda bu iki modeli kullanan veya hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın, şimdi düzenledim.

32 GB RAM ve 1 TB SSD içeren model arasında çok bir fiyat farkı yok.

36.700'e düşüyor sepette, o farka istersen RAM ve SSD eklersin. Bu modeli de alabilirsin ama eklemeye bütçe tam denk gelmez.

36.700'e düşüyor sepette, o farka istersen RAM ve SSD eklersin. Bu modeli de alabilirsin ama eklemeye bütçe tam denk gelmez.

Hp Victus 16 serisinde 1 tane M2 SSD slotu, 2 tane de RAM slotu mevcutmuş. Eğer RAM 1x16'lık ise RAM için mantıklı olabilir ancak SSD'yi yükseltmek mümkün olmaz.
Ancak Acer Nitro 16 modeli mantıklı olabilir, çünkü 2 tane M2 SSD slotu, 2 tane de RAM slotu mevcutmuş.

@atayeett Yukarıda attığım modelde 2. bir disk slotu olma ihtimali yüksek, HX işlemcili Victus'lar çift slotla geliyordu önceki nesilin.
Evet, HP'nin sitesinde yazdığına göre 2. bir M2 SSD slotu mevcut, ancak ekstra bir RAM slotu göremiyorum. 16 GB RAM 2x8 olarak belirtilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı