HP Victus 16-D1035NT alınır mı?

Hocam aldım bilgisayarı, sistemsel olarak gayet iyi ve tam zamanında almışım şuanda satışta yok büyük ihtimalle fiyatı güncelliyorlardır diye düşünüyorum hoperlörden pıt pıt diye ses geliyor arada onu bitek sorun olarak gördüm birde pili çok hızlı gidiyor onu anlayamadım belki ayarlamam gerekiyor tam olarak bilmiyorum genel olarak beğendim ama tipi olsun boyutu olsun gayet iyi @Arda171717

Hocam aldım bilgisayarı, sistemsel olarak gayet iyi ve tam zamanında almışım şuanda satışta yok büyük ihtimalle fiyatı güncelliyorlardır diye düşünüyorum hoperlörden pıt pıt diye ses geliyor arada onu bitek sorun olarak gördüm birde pili çok hızlı gidiyor onu anlayamadım belki ayarlamam gerekiyor tam olarak bilmiyorum genel olarak beğendim ama tipi olsun boyutu olsun gayet iyi @Arda171717
Evet şarjı biraz hızlı bitiyor maalesef. Ayrıca hayırlı olsun

CPU based oyunlarda özellikle Valorant CS:GO gibi performans aşırı tatmin edici. Intel Core i5-12500h muadillerinden çok güçlü ve yeterli tek handikap 3050 Ti olması fakat bu fiyata bu performans kafi geliyor bana.
Hocam bı sorum olacaktı csgo 1080p de full ayarlarda dust2 de kaç FPS alıyorsunuz

CPU based oyunlarda özellikle Valorant CS:GO gibi performans aşırı tatmin edici. Intel Core i5-12500h muadillerinden çok güçlü ve yeterli tek handikap 3050 Ti olması fakat bu fiyata bu performans kafi geliyor bana.
Hocam bı sorum olacaktı csgo 1080p de full ayarlarda dust2 de kaç FPS alıyorsunuz

@Arda171717 teşekkürler hocam siz cihazı win11 de mi kullanıyorsunuz ben win10 da kullanıyorum ve biraz fazla sıkıntı mevcut
Bende i5 12500h rtx 3060 victus versiyonu var ben hazır içinde Windows 11 ile almıştım tâbi şuan şehir dışında olduğum için internet biraz problemli ama Windows güncelleme indirdi bende kurdum kurduktan sonra siyah ekran vermeye başladı bende windowsu sıfırlayıp eski güncelleme öncesine çevirdim ve sorun çözüldü bu sorunu yaşayan çok kişi olmuş bence win 11 daha tam olarak hazır değil gibi duruyor Windows 8.1 ve 10 bence daha 1 2 sene için ideal ama sonra mecbur 11 geçmek zorunda kalınacak gibi duruyor yeni oyunlar yeni işletim sistemlerine uyumlu çıkacaklardır

@Arda171717 hocam win10 pro kurduktan sonra aygıt yöneticisinden baktığım bazı driverler kurulmamıştı 7-8 aygıt sarı ünlemliydi onları bi şekilde hallettim fakat oyunlarda fps düşüşleri yaşadım mesela rdr 2 de 120fps den bir anda 5-10 fpslere düşüyordu birde csgo da denedim 300-400 fpslerden bir anda 100-150 fpslere düşüyor bir türlü anlayamadım hani driverlerde güncel bazı kişiler bilgisayar yeni çıktığı için win11 daha iyi olacağını söyledi ondan dolayı size de sormak istedim.

Bende de 12500 h 3050 Ti modeli mevcut ayni Samsung raminden alıp 16 GB yaptim ben W11 kurulu driverları Windows 10 da tam kurmuyor bunu HP yetkilileri bana bildirdi bu yüzden 11 kurdum daha FPS testi yapmadım ama cihazdan memnunum.

Bende de 12500 h 3050 Ti modeli mevcut ayni Samsung raminden alıp 16 GB yaptim ben W11 kurulu driverları Windows 10 da tam kurmuyor bunu HP yetkilileri bana bildirdi bu yüzden 11 kurdum daha FPS testi yapmadım ama cihazdan memnunum.
Şarjı ortalama kaç saat gidiyor ve ekran sallanma problemi çok büyük bir sorun mu

Yeni konular

Geri
Yukarı