HP Victus 16-D1037NT vs MacBook M2

Bütçe
20000-27000

Enes tec

Hectopat
Daha fazla  
Ben oyun oynamayı seven bir insanım ve üniversite için laptop bakıyorum. MacBook çok önerildi fakat oyun kabiliyeti çok aşağıda. Yazılım ile uğraşmak istiyorum fakat aynı zamanda Valorant gibi FPS oyunlarında kariyerim de var ve onun üzerine de yoğunlaşmak isterim. Yazma amacım tavsiye istemek. Sizce üniversite için kesinlikle MacBook mu yoksa HP de işimi hayli hayli görür mü? Şarj süresi gönlümü Macbook'a çekiyor biraz.

Eğer sadece yazılım ve üniversite için deseydin MacBook tavsiye ederdim. Pil ömrü, stabilitesi, Touchpad'i... Oyun oynamakta işin içine girdiği zaman MacBook'ta yapamıyorsun ve çoğu oyunun da macOS desteği yok (bunu Steam'de filtreleyip kendin de görebilirsin). Bu sebeplerden ötürü HP alman senin için daha iyi olacaktır.

Ben oyun oynamayı seven bir insanım ve üniversite için laptop bakıyorum. MacBook çok önerildi fakat oyun kabiliyeti çok aşağıda. Yazılım ile uğraşmak istiyorum fakat aynı zamanda Valorant gibi FPS oyunlarında kariyerim de var ve onun üzerine de yoğunlaşmak isterim. Yazma amacım tavsiye istemek. Sizce üniversite için kesinlikle MacBook mu yoksa HP de işimi hayli hayli görür mü? Şarj süresi gönlümü MacBook'a çekiyor biraz.

Evinde iyi bir internet varsa MacBook ile GeForce NOW kullanabilirsin. MacBook alırsan üniversitede birçok ihtiyacını bilgisayar ile karşılamak için sana taşınabilirlik konusunda bayağı rahatlık sağlar. Üniversite hayatım boyunca iPad kullandım. Günümüz GeForce NOW şartları olsaydın muhtemelen benim tercihim MacBook'tan yana olurdu. IPad'im defterim kitabım çizim kaynağım oldu her zaman :D bu yüzden laptop hiç götürmedim okula. 3-4 kiloluk laptopuda taşımayı düşünmezdim açıkçası.

Kısaca evinde iyi bir internet varsa MacBook, yoksa HP

Evinde iyi bir internet varsa MacBook ile GeForce NOW kullanabilirsin. MacBook alırsan üniversitede birçok ihtiyacını bilgisayar ile karşılamak için sana taşınabilirlik konusunda bayağı rahatlık sağlar. Üniversite hayatım boyunca iPad kullandım. Günümüz GeForce NOW şartları olsaydın muhtemelen benim tercihim MacBook'tan yana olurdu. IPad'im defterim kitabım çizim kaynağım oldu her zaman :D bu yüzden laptop hiç götürmedim okula. 3-4 kiloluk laptopuda taşımayı düşünmezdim açıkçası.

Kısaca evinde iyi bir internet varsa MacBook, yoksa HP
keşke evimde olsam ama yurt internetini bilemiyorum ki :/

16-D1037NT modelini kullanan varsa birkaç bir şey soracağım bakabilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı