HP Victus 16 D1047NT alınır mı?

Bütçe
25.000-30.000

NxghtExpress

Femtopat
Daha fazla  

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. 32 GB RAM 4800MHz ve 16.1 inç olması hoşuma gitti. Ama aynı zamanda depolama (512 GB) ortalama boyutta olması ve ekran kartının (satıcının belirttiği üzere) 75 watt olması kafamı karıştırıyor. Ekstra Win10Pro olması avantaj gibi gözükse de fiyata katkısı olarak düşünürsek benim için bir dezavantaj.

Oyun ve yazılım için bilgisayar almak istiyorum ama aynı zamanda şehir dışına çıkmam gerektiği için laptop almalıyım. 25-30k arası bütçem var. Tahmini beni 5 yıl idare edecek bir laptop arıyorum. Büyük ihtimalle Antalya, Muğla, aydın, Konya gibi şehirlerde okuyacağım için ısınma sorunu olmaması benim için çok önemli.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce alınır mı?

Maddi durumum 12 taksite yetiyor maalesef. Ve amazonda sadece worlda 12 taksit verilmiyor ve benimki world kart

Pc neden kazık ki? Bir süredir araştırıyorum ve şuan için gayet uygun gibi

Buyurun hocam, aynısının Hepsiburada'daki hâli. Bilgisayar kazık çünkü RTX 3050 Ti laptoplar genelde 22 bin TL civarı oluyor. Sırf 32GB RAM ve Windows 11 için 6 bin lira fazla ödemiş oluyorsunuz. RTX 4050, RTX 3050 Ti'a güzel bir röveşata vurur.

Attıklarınız 5 sene idare eder fakat bir ayağı sakat kalır büyük ihtimal. 4050 alırsanız yaklaşık 10 sene götürür. Benim attığımı alıp ekipmanları yavaş yavaş tamamlamanızı öneririm, çok daha sağlıklı olur.

27 binde kalmayı planlıyorsanız da bu daha iyi olacaktır.

Buyurun hocam, aynısının Hepsiburada'daki hâli. Bilgisayar kazık çünkü RTX 3050 Ti laptoplar genelde 22 bin TL civarı oluyor. Sırf 32GB RAM ve Windows 11 için 6 bin lira fazla ödemiş oluyorsunuz. RTX 4050, RTX 3050 Ti'a güzel bir röveşata vurur.
Gönderdiğiniz PC'yi aldım hocam. Bu fiyata çok iyi bir fırsat yakaladığımı düşünüyorum. Sizlere teşekkür etmek istedim, esenlikler dilerim 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı