HP Victus 16-D1048NT Windows 11'de masaüstünde anlık takılmalar

Kapatıp denemedim fakat en son ki güncellemeler ile neredeyse 1 haftadır kasma takılma olmadı.
O işin ne zaman olacağı belli olmaz. Benimde 1 aydır olmuyordu son 1 haftadır arada bilgisayarın ilk başlattığında müzik veya oyuna oynama sırasında olabiliyor. Bu sorun AMD işlemcili bilgisayarla 2018 yılında tanıştıktan sonra olmaya başladı. 3-4 AMD işlemcili bilgisayar değiştirdim hepsinde vardı. Çözümü olsaydı bence yeni bilgisayarlarda da olmazdı demek ki farklı bir şey var dur bakalım ileride şundan dolayı yanlış mimariden böyle sorun vardı derler umarım bulurlar da diğer AMD işlemcilerde olmaz.

O işin ne zaman olacağı belli olmaz. Benim de 1 aydır olmuyordu son 1 haftadır arada bilgisayarın ilk başlattığında müzik veya oyuna oynama sırasında olabiliyor. Bu sorun AMD işlemcili bilgisayarla 2018 yılında tanıştıktan sonra olmaya başladı. 3-4 AMD işlemcili bilgisayar değiştirdim hepsinde vardı. Çözümü olsaydı bence yeni bilgisayarlarda da olmazdı demek ki farklı bir şey var dur bakalım ileride şundan dolayı yanlış mimariden böyle sorun vardı derler umarım bulurlar da diğer AMD işlemcilerde olmaz.

Intel islemci bende de oluyor hocam. Ve bence tahmini SS'den kaynakli olabilir.

Geri
Yukarı