Çözüldü HP Victus 16 Windows 11 yüklemesi takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pashabarish

Femtopat
Daha fazla  
Yeni HP Victus 16 bir bilgisayar aldım. Lakin hoparlörden pıt pıt diye ses geliyor. Ben de durumu HP'ye bildirdim fakat Windows 11 kurmadan yardım edemeyeceklerini söylediler. Ben de Windows 11 yükledim ama uygulama belli bir yerde takılıyor ve yüklenmiyor. Ayrıca sürekli yeniden başlat yazısı kaldı. Bu sorunları nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir donanımın Windows 11 uyumlu sürücüsü olmadığında takılı kalıyor kurulumda. Ses kartım takılıyken Windows 11 kuramıyordum, çıkarıp kurdum. Daha sonra Windows 10 sürücüsünü kurdum.

Görüntü atabilir misiniz?

Hocam, şu anda sorunu çözdüm. Sorun cihazın sürücülerinin Windows 10 desteklememesiymiş. Sürücüleri kaldırıp W11 yükleyince bütün problemler çözüldü. Eğer aynı problemi yaşayan arkadaşlar olursa bu çözümü deneyebilirler.
Bir donanımın Windows 11 uyumlu sürücüsü olmadığında takılı kalıyor kurulumda. Ses kartım takılıyken Windows 11 kuramıyordum, çıkarıp kurdum. Daha sonra Windows 10 sürücüsünü kurdum.

Görüntü atabilir misiniz?

Hocam, şu anda sorunu çözdüm. Sorun cihazın sürücülerinin Windows 10 desteklememesiymiş. Sürücüleri kaldırıp W11 yükleyince bütün problemler çözüldü. Eğer aynı problemi yaşayan arkadaşlar olursa bu çözümü deneyebilirler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı