HP Victus 16 D1049 nasıldır?

ImanuelKant

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle konu hakkında pek bilgim yok. Victus 16 modellerinde 12.nesil i7 ve i5 işlemcili olanları var; RTX 3050 Ti, 3050 ve 3060 4-6 GB VRAM olanları var. Benim bunlardan hangilerini tercih etmem daha iyi?
i7 12700H, 16 GB RAM ve RTX360 6gbvram olanını almayı düşünüyorum.
Aklıma takılan kısım şu 3060 alınca laptop watt olarak ekran kartına yeterli mi gelmiyor tam anlamış değilim. Forumda ve YouTube'da bunun ile alakalı birkaç şey gördüm ancak konuya hakim değilim anlamadım ve ürün açıklaması kısmında bu waat değeri(?) hakkında hiçbir şey göremiyorum.
Bir de satıcıdan satıcıya alacağım üründe bir eksiklik farklılık olur mu?
Baktığım ürün şu:
İlk defa bu tarz bir yerde bilgi edinmeye çalışıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

vramde 4 yerine 6 , işlemcide i5 yerine i7 veya 3050 yerine 3060 almak fiyat performans açısından mantıklı mıdır ?

Bütçeniz varsa mantıklıdır, daha yüksek watt daha fazla performans anlamına geliyor, o sebeple önemli.

Bütçeniz varsa mantıklıdır, daha yüksek watt daha fazla performans anlamına geliyor, o sebeple önemli.

Bu çok daha avantajlı görünüyor ancak bu modelde ram ddr4 benim gösterdiğimde ram ddr5 bu ne anlama geliyor , ne gibi bir değişiklik yaratır .

Bu çok daha avantajlı görünüyor ancak bu modelde ram ddr4 benim gösterdiğimde ram ddr5 bu ne anlama geliyor , ne gibi bir değişiklik yaratır .
bir de 0 yorumlu bir satıcı herhangi bir sorun çıkarmaz değil mi ?

Bu çok daha avantajlı görünüyor ancak bu modelde RAM DDR4 benim gösterdiğimde RAM DDR5 bu ne anlama geliyor, ne gibi bir değişiklik yaratır.

Bir de 0 yorumlu bir satıcı herhangi bir sorun çıkarmaz değil mi?

Performans farkı yaratır, DDR5 RAM'ler daha performanslı kısaca. Satıcıdan sorun çıkmaz.

Geri
Yukarı