HP Victus 16-E0025NT alınır mı?

Bütçe
18000
Kargo olduğu sürece fark etmez sağ ol.

Param Güvende ile düzgün anca bunu bulabildim, garanti süresini yazmamış onu sorarsanız iyi olur 1 yıl cıvar ise alınır. Victus'a göre asıl artısı paneli ve soğutması denilebilir, ek olarak 85W.,

Param Güvende ile düzgün anca bunu bulabildim, garanti süresini yazmamış onu sorarsanız iyi olur 1 yıl cıvar ise alınır. Victus'a göre asıl artısı paneli ve soğutması denilebilir, ek olarak 85W.,

https://shbd.io/s/uTimOon7
Lenovo İdeapad Gaming 3 15ACH6

Rtx3050 4gb 85w
16gb ddr4 3200mhz ram
512gb ssd
R5 5600H
165hz

Ekranın sol üstünde ölü piksel gibi bir nokta var onun dışında bir sorunu olmadığını söyledi, stres testi hakkında not tutmamış salı günü bir daha yapabileceğini söyledi garantisini ve kaç yıllık olduğunu sordum cevap verince yazarım. Siz ne düşünüyorsunuz?

https://shbd.io/s/uTimOon7
Lenovo İdeapad Gaming 3 15ACH6

Rtx3050 4gb 85w
16gb ddr4 3200mhz ram
512gb ssd
R5 5600H
165hz

Ekranın sol üstünde ölü piksel gibi bir nokta var onun dışında bir sorunu olmadığını söyledi, stres testi hakkında not tutmamış salı günü bir daha yapabileceğini söyledi garantisini ve kaç yıllık olduğunu sordum cevap verince yazarım. Siz ne düşünüyorsunuz?
Kullanımda rahatsız ediyor mu diye bakmak lazım piksele.

Kullanımda rahatsız etmiyor ama garantisi bitmiş.

Kusura bakma sürekli yazıyorum laptoplardan anladığın için.
Garantisi 13 ay devam ediyor 11 aylık ürün temiz hiç bir sıkıntısı yok depremden dolayı durumumu anlattım 15.500 e düşürdü fiyatı görüntülü konuştuk senin de fikrini almak istedim

Son düzenleme:
Nitro 5 ve ipg3 3050 modelleri hem F/P hem alınabilir modeller onları örnek verebilirim sadece. Maksimum 18 bin bana göre biraz üstüne sıfır bu var zaten.

Nitro 5 ve ipg3 3050 modelleri hem F/P hem alınabilir modeller onları örnek verebilirim sadece. Maksimum 18 bin bana göre biraz üstüne sıfır bu var zaten.

Haklısınız 18.000tl bütçeden bakınca dediğiniz daha mantıklı kalıyor belirtmeyi unuttuğum detay bütçem 15.000tl seviyelerine düştü o açıdan bakınca 2. El aspire 7 daha mantıkı kalıyor.

Geri
Yukarı