HP Victus 16 Fanları Aniden Duruyor

w3ness

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 4800MHz DDR5
SSD veya HDD modeli
512GB SSD
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
i5-12500H
Merhabalar, HP Victus 16-D1011NT laptopa sahibim ve projem için laptopu okula götürdüm (salı). Ondan önce pazartesi akşamı Omen Gaming Hub'ı Güncelledim. Konuya gelecek olursak okulda son dersler oyun oynarken fanlar bir anda yavaşlıyordu (Sessiz bir şekilde autoda ve uzun süre kalıyordu.). Ben de akşam denemek istedim fakat vaktim yoktu deneyemedim, şimdi deneyebilme şansım oldu. Fanlar maksimumda fakat belli bir süre oyunda autoya geçiyor (uzun süre sessiz kalıyor). Omen Gaming Hub'ı açıp bakıyorum maksimumda gözüküyor fakat auto gibi sessiz otomatik kafasına göre takılıyor. Sizde de aynı sorun var mı ve güncelleme ile mi alakalı? (Pazar sabahında ufak 1 el attım, onun dışında oynamadım ondan öncede böyle bir sorun yaşamadım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, HP Victus 16-D1011NT laptopa sahibim ve projem için laptopu okula götürdüm (salı). Ondan önce pazartesi akşamı Omen Gaming Hub'ı güncelledim. Konuya gelecek olursak okulda son dersler oyun oynarken fanlar bir anda yavaşlıyordu (sessiz bir şekilde Auto'da ve uzun süre kalıyordu.). Ben de akşam denemek istedim fakat vaktim yoktu deneyemedim, şimdi deneyebilme şansım oldu. Fanlar maksimumda fakat belli bir süre oyunda Auto'ya geçiyor (uzun süre sessiz kalıyor). Omen Gaming Hub'ı açıp bakıyorum maksimumda gözüküyor fakat Auto gibi sessiz otomatik kafasına göre takılıyor. Sizde de aynı sorun var mı ve güncelleme ile mi alakalı? (pazar sabahında ufak 1 el attım, onun dışında oynamadım ondan önce de böyle bir sorun yaşamadım.)

Isınma sorunu var mı?

Merhaba, HP Victus 16-D1011NT laptopa sahibim ve projem için laptopu okula götürdüm (salı). Ondan önce pazartesi akşamı Omen Gaming Hub'ı güncelledim. Konuya gelecek olursak okulda son dersler oyun oynarken fanlar bir anda yavaşlıyordu (sessiz bir şekilde Auto'da ve uzun süre kalıyordu.). Ben de akşam denemek istedim fakat vaktim yoktu deneyemedim, şimdi deneyebilme şansım oldu. Fanlar maksimumda fakat belli bir süre oyunda Auto'ya geçiyor (uzun süre sessiz kalıyor). Omen Gaming Hub'ı açıp bakıyorum maksimumda gözüküyor fakat Auto gibi sessiz otomatik kafasına göre takılıyor. Sizde de aynı sorun var mı ve güncelleme ile mi alakalı? (pazar sabahında ufak 1 el attım, onun dışında oynamadım ondan önce de böyle bir sorun yaşamadım.)

Herkeste öyle endişelenebilecek bir şey yok büyük ihtimal bir yazılımla alakalı.

Sizde de aynı problem var mı?

Hocam bildirimi görmemişim evet bazen Max'a aldıktan sonra Auto'ya alıyor. Bazen de almıyor Omen Gaming Hub'ın yazılımı ile alakalı diye düşünüyorum. Profil modunu manuel ve Auto olarak iki seçeneğe ayırıyor yani Auto'da kendi kendine ayar çekiyor. Benimki manuel ama bence ara sıra bug oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı