HP Victus-16 işlemci sıcaklığı 100 derecelerde geziyor

Merhaba hocam bende de aynısı var HP AMD Ryzen 7 5800H RAM 16 GB diğer özellikler aynı bende 90-92'lerde boşta 45 altına fanlara denk gelmeyecek şekilde kitap koydum 85-87 indi tavsiye ederim
hocam doğru söylüyorsunuz işlemci boştayken hava alması için bilgisayarı yükselttiğimde birkaç derece soğuma oluyor fakat işlemci yükteyken altına kitap koysamda soğutucu koysam da hiç bir şey değişmiyor sorunum da burada zaten o saygılar.

Hocam ben iade etmenizi öneririm çünkü sıcaklıklar ve puan hoşuma gitmedi açıkçası. Daha ilk alındığında bu derece kötü olmaması gerekiyor.
hocam bana da öyle geliyor vereyim sonrasında uğraşmak istemem. sizin önerdiğiniz laptop
modeli var mıdır 30.000 tl'yi geçmeyecek şekilde

Hocam doğru söylüyorsunuz işlemci boştayken hava alması için bilgisayarı yükselttiğimde birkaç derece soğuma oluyor fakat işlemci yükteyken altına kitap koysam da soğutucu koysam da hiçbir şey değişmiyor sorunum da burada zaten o saygılar.

Hocam bana da öyle geliyor vereyim sonrasında uğraşmak istemem. Sizin önerdiğiniz laptop
Modeli var mıdır 30.000 TL'yi geçmeyecek şekilde

Hocam bence yeni konu açın şu an biraz meşgulüm bulurlar bir tane indirimler vs Olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı