HP Victus 16 klavye aydınlatmasının ısınması

batuhanzaman

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, HP Victus modelini kullanıyorum. Uzun kullanım sonucu klavye aydınlatmasını açtığım zaman klavyenin ortasının ısındığını fark ettim, ısı el yakacak derecede değil, aydınlatmayı kapatınca normale dönüyor bu sorun için servis desteği almam gerekir mi? Ayrıca HP Victus'u olan arkadaşlar bu konuda bilgi verebilir mi aynı durumu yaşayan birileri var mıdır?

Victus kullanıyorum . Denedim belli bir süre aralığıyla kapatıp açtım ışıkları. fakat öyle bir ekstradan ısınma sorunu yaşamadım. sorun olacağını düşünmüyorum

Arkadaşlar merhaba, HP Victus modelini kullanıyorum. Uzun kullanım sonucu klavye aydınlatmasını açtığım zaman klavyenin ortasının ısındığını fark ettim, ısı el yakacak derecede değil, aydınlatmayı kapatınca normale dönüyor bu sorun için servis desteği almam gerekir mi? Ayrıca HP Victus'u olan arkadaşlar bu konuda bilgi verebilir mi aynı durumu yaşayan birileri var mıdır?
ben de aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözdünüz acaba

bendede bugün oldu, hp victus 16 kullanıyorum 1 haftalık laptop. Zaten arada sırada ekranda siyahlaşmalar yaşıyorum bidde üstüne bu geldi. Laptop altı soğuk, sıcaklıklar çok çok normal ama klavyenin tam orası sıcak. Dokununca hissediyorsun yani. Işığı kapattım biraz geçti gibi. Yarın destek ile konuşacağım, istersen sende bi ara konuş

Yeni konular

Geri
Yukarı