HP Victus 16 laptop iade edilmeli mi?

Bu bilgisayarı aldım: https://www.hepsiburada.com/hp-vict...z601ea-p-HBCV00004J9ZOM?magaza=notisteknoloji
Yaklaşık 5 gündür kullanıyorum. Memnun olmadığım bazı noktalar var:
-Özellikle malzeme kalitesi çok yetersiz.
- Her gün gözüme batan sorunlarla karşılaşıyorum. Örneğin bugün video izlerken ekranın çok kısa süreliğine beyaz olduğuna tanıklık ettim(5-6 defa). Bundan önceki gün çökme gibi bir şey yaşadım. Ekran simsiyah oldu ve güç tuşuyla kapatmak zorunda kaldım.
-Ekranda 2 noktada ışık süzmesi var. Beni etkilediğini söyleyemem.
-Fan sesleri çok yüksek. Bir de şöyle bir sorun var; oyunu kapattıktan sonra bile fanlar en az 5 dakika susmuyor. Ancak laptopu fişten çekince direkt susuyorlar. Anlamadım çok garip geldi.
-Ekran sallanması ve hoparlörde parazit sorunlarına girmiyorum bile. Bunların olacağını bilerek aldım. Ama rahatsız olmadım.
Bir heves edip aldım üniversite için. Hem oyun oynarım hem derslerimi yaparım diye. Oyun performansı çok iyi soğutması yeterli. RAM ve SSD avantajı var bu sebeple iade edip etmeme konusunda kararsız kaldım. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
İade etmemi söylerseniz bu bütçede bir laptop önerisinde bulunun.
Ben de RTX 4060'lı versiyonu kullanıyorum. Ve ilk kez dün bende de laptopun ekranında video izlerken anlık beyaz ekran sorunu oldu. Monitörle kullandığım için MUX'ı hiç açmamıştım ama ekstra yaptığım tek şey deneme amaçlı MUX açıp kapatma oldu. Ama belki fark etmeden arka planda gerçekleşmiş olan bir yazılım güncellemesi de buna neden olmuş olabilir.

Bu bilgisayarı aldım: https://www.hepsiburada.com/hp-vict...z601ea-p-HBCV00004J9ZOM?magaza=notisteknoloji
Yaklaşık 5 gündür kullanıyorum. Memnun olmadığım bazı noktalar var:
-Özellikle malzeme kalitesi çok yetersiz.
- Her gün gözüme batan sorunlarla karşılaşıyorum. Örneğin bugün video izlerken ekranın çok kısa süreliğine beyaz olduğuna tanıklık ettim(5-6 defa). Bundan önceki gün çökme gibi bir şey yaşadım. Ekran simsiyah oldu ve güç tuşuyla kapatmak zorunda kaldım.
-Ekranda 2 noktada ışık süzmesi var. Beni etkilediğini söyleyemem.
-Fan sesleri çok yüksek. Bir de şöyle bir sorun var; oyunu kapattıktan sonra bile fanlar en az 5 dakika susmuyor. Ancak laptopu fişten çekince direkt susuyorlar. Anlamadım çok garip geldi.
-Ekran sallanması ve hoparlörde parazit sorunlarına girmiyorum bile. Bunların olacağını bilerek aldım. Ama rahatsız olmadım.
Bir heves edip aldım üniversite için. Hem oyun oynarım hem derslerimi yaparım diye. Oyun performansı çok iyi soğutması yeterli. RAM ve SSD avantajı var bu sebeple iade edip etmeme konusunda kararsız kaldım. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
İade etmemi söylerseniz bu bütçede bir laptop önerisinde bulunun.

Hocam iyi günler, naptınız acaba iade yaptıysanız kabul edildi mi?

Geri
Yukarı