HP Victus 16 mı Monster v24.1 mi?

Bütçe
19000

SelOnlineex

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, HP Victus'un şu modeli.

Dell G15 serisinin şu modeli.
https://ty.gl/6dhfyr0o4e ve.

Monter v24.1 3060-i7 11800h.

Arasında kaldım. Monster olan 2 el bana yakın bir yerden 1 ay olmadı kullanalı diyor 2 fiyat aralığı hemen hemen yakın çok kafam karıştı Monster hakkında çok olumsuz yorum gördüm HP oyun modellerine aşina değilim yeteri kadar inceleme yok.
Veya 18-19.5 arası sizin önerebileceğiniz bir makine var mıdır öğrenciyim üniversiteye hazırlanıyorum şimdiden çok teşekkürler herkese.

v24.1 bildiğim kadarıyla clevo kasa. (17.3 inç ve aliminyum kasa olması tek avantajı) Clevo olduğu için yine de tavsiye etmem hele ki 2. el için. Normalde sıfır için v20.4'e bakın diyeceğim ancak monster sayfasında satışdan kaldırılmış. Sadece v20.5 var o da stoklarda yok. v20.5'de Turbo modu otomatik olarak devreye giriyor aynı zamanda thunderbolt 4 girişi de yok. Batarya biraz daha düşük üstelik. (v20.4'ün işlemcisi arttırılmış ancak donanım olarak biraz kırpılmış hali) Monster alacaksanız ikinci el direk v20.4'e bakın. Sıfır alacaksanız zaten ürünler satışta olmadığı için yukarıda ki ürünleri inceleyebilirsiniz.

v24.1 bildiğim kadarıyla clevo kasa. (17.3 inç ve aliminyum kasa olması tek avantajı) Clevo olduğu için yine de tavsiye etmem hele ki 2. el için. Normalde sıfır için v20.4'e bakın diyeceğim ancak monster sayfasında satışdan kaldırılmış. Sadece v20.5 var o da stoklarda yok. v20.5'de Turbo modu otomatik olarak devreye giriyor aynı zamanda thunderbolt 4 girişi de yok. Batarya biraz daha düşük üstelik. (v20.4'ün işlemcisi arttırılmış ancak donanım olarak biraz kırpılmış hali) Monster alacaksanız ikinci el direk v20.4'e bakın. Sıfır alacaksanız zaten ürünler satışta olmadığı için yukarıda ki ürünleri inceleyebilirsiniz.
Galiba HP nin üstteki hp modelini alacağım çok teşekkürler yardımınız için

Sıfır alacaksanız bu daha iyi.

Bunun i5 12500h 16 ram modeli vardı galiba 1200 tl fark vardı değermi sizce

Son düzenleme:
Galiba HP'nin üstteki HP modelini alacağım çok teşekkürler yardımınız için.

Bunun i5 12500h 16 RAM modeli vardı galiba 1200 TL fark vardı değer mi sizce.

Değer hocam.

Geri
Yukarı