HP Victus 16 ne kadar eder?

yusufturan409

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3050ti 4 GB Ekran kartı16 GB DDR 5 Ram İntel İ5 12500H İşlemci 16.1 Ekran Hp Victus 16
Merhaba dostlar, 1 ay önce HP Victus 16 modelini 23.000'e aldım özellikleri.
Ekran kartı: RTX 3050 Ti.
İşlemci: Intel i512500H.
RAM 16 GB DDR5 ( aldığımda 8 GB vardı ben kendim ekledim 8 GB)
Ekran: 16.1 144 Hz.
Bunu 23.500'e satmak istiyorum sıfırı 24.000
Sizce bu fiyata satabilir miyim?

Hocam şu an 18kya 3050 5600H Victus var. Sıfırı varken kimse onu almaz, ancak 16 17k eder. Bir de konudan bağımsız neden satıyorsunuz memnun kalmadığınızdan mı yoksa özel bir durum mu hocam?

Hocam şu an 18kya 3050 5600H Victus var. Sıfırı varken kimse onu almaz, ancak 16 17k eder. Bir de konudan bağımsız neden satıyorsunuz memnun kalmadığınızdan mı yoksa özel bir durum mu hocam?

Hem şu özel vergi indirimi olacak ya hem de para lazım ama güzel bilgisayar, satamazsam daha ucuza da satmam zaten.

8 GB RAM'li olanı N11'de 22.600 zaten hocam.

Ben kazıklanmışım ya aldığımda 23 bine aldım artar diye de acele almıştım aldıktan sonraki gün fiyatlari düşürdüler geri de iade edemedim.

Son düzenleme:
Hem şu özel vergi indirimi olacak ya hem de para lazım ama güzel bilgisayar, satamazsam daha ucuza da satmam zaten.

Hocam vergi indirimi çıkmadan satmanızı önermem, şu anda saçma sapan bilgiler var sadece Türkiye'de üretilen montajlanan cihazlar için geçerli olacak gibi bir söylem var doğru mu değil mi bilmiyorum. Zaten tüm laptoplarda olsa bile fazla bir vergi yok 25klık laptop anca 21e falan düşer. 23e satsanız ve vergi muafiyeti sadece Türkiye de üretilenlere olursa patlarsınız. Risk alırım diyorsanız yapın ama 22 23 gibi paralara imkanı yok satılmaz zaten.

Hocam vergi indirimi çıkmadan satmanızı önermem, şu anda saçma sapan bilgiler var sadece Türkiye'de üretilen montajlanan cihazlar için geçerli olacak gibi bir söylem var doğru mu değil mi bilmiyorum. Zaten tüm laptoplarda olsa bile fazla bir vergi yok 25klık laptop anca 21e falan düşer. 23e satsanız ve vergi muafiyeti sadece Türkiye de üretilenlere olursa patlarsınız. Risk alırım diyorsanız yapın ama 22 23 gibi paralara imkanı yok satılmaz zaten.

Eğer vergi konusundaki haberler doğruysa mesela Monster Türk markası Monster'ın 30 binlik laptopu 21 ya da 24 de düşüyor çünkü laptoplarda %20 -%30 arası vergi alınıyor.

Eğer vergi konusundaki haberler doğruysa mesela Monster Türk markası Monster'ın 30 binlik laptopu 21 ya da 24 de düşüyor çünkü laptoplarda %20 -%30 arası vergi alınıyor.

%18 KDV payı var başka var mı bilmiyorum. %18 olması durumunda 27klık cihaz 22.500 gibi bir fiyata düşer. 27kya da 3060 falan vardır ama aldığınız marka Monster hocam onu da hesaba katmak gerek. Siz yine de ilana koyun ama 22 23 gibi mevlara alınacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı