HP Victus 16 R0044NT alınır mı?

Bütçe
34.999 TL
Önemli değil. Yine de laptop geldikten sonra herhangi bir sıkıntınız olursa bana sorabilirsiniz.

Bende de yok SD kart okuyucu.
Bazı modellerde bulunuyor. Bazılarında da yok. Olsun çok dert değil. Hocam hangi oyunlar var şu an sizde ve oyun performansından memnun musunuz? Ayrıca sizdeki 16.1 inch olan değil mi?

Bazı modellerde bulunuyor. Bazılarında da yok. Olsun çok dert değil. Hocam hangi oyunlar var şu an sizde ve oyun performansından memnun musunuz? Ayrıca sizdeki 16.1 inch olan değil mi?
Spider Man Remastered'da 90-120 FPS arası gidiyor. Bugün RDR2 aldım yüklendikten sonra denicem sonucu yazarım buraya. Star Wars Jedi Fallen Order'da 144 FPS stabil gidiyor.

Bütün ayarlar en en en yüksekte bu arada, RTX açık.

Evet 16.1 İnch olan.

Spider Man Remastered'da 90-120 FPS arası gidiyor. Bugün RDR2 aldım yüklendikten sonra denicem sonucu yazarım buraya. Star Wars Jedi Fallen Order'da 144 FPS stabil gidiyor.

Bütün ayarlar en en en yüksekte bu arada, RTX açık.

Evet 16.1 İnch olan.
Hocam teşekkür ederim. Tavsiyelerini dikkate alacağım. İyi forumlar.

1 TB SSD + 16 GB RAM bulunduruyor, asıl siz bence 1 TB'lık laptoplar kaç TL ona bakın derim. Bu devirde 512 GB asla yetmez. Şimdi de bana bir tane daha 512 GB'lık SSD alsın demeyin çünkü eğer bir tane daha 512 GB'lık SSD takarsa toplamda 1 TB oluyor ve bir daha yükseltemiyor SSD'yi. Fakat halihazırda 1 TB'lık SSD'li laptop alırsa 3 TB'a kadar yükseltme seçeneği sunuyor. Ayrıca en güçlü laptop işlemcilerinden i7 13700H bulunduruyor. i7 13700H Turbo frekansta 5.00 GHz'yi desteklerken, i5 13500H 4.7 GHz'yi destekliyor. Merak etmeyin ben sizden daha çok araştırıp konulara öyle yazıyorum, ben emin olmadığım şeyi yazmam.

Hocam kusura bakmayın ama sizi raporlamaktan başka çarem kalmıyor yanlış bilgi üzerine yanlış bilgi SSD dediğinizvictus içinde kullanılan SSD 512 GB ve bu depolama alanına sahip aynı özelliklerde SSD fiyatları 1000-1500 TL arasında ve sadece 1500 TL daha vermemek için RTX 4060 yerine 4050 öneriyorsunuz cidden çok saçma bir öneri ve demişsinizki bir daha SSD yükseltilemiyor kim dedi bunu size? Öyle bir şey yok 1 tane daha M.2 SSD yuvası var cihazın içinde çok saçma öneriler yapıyorsunuz.

Hocam teşekkür ederim. Tavsiyelerini dikkate alacağım. İyi sosyaller.

Hocam sakın böyle bir hatada bulunmayın kişi çok saçma laflarda bulunarak aşırı dalga geçici önerilerde bulunmuş RTX 4050 ile RTX 4060 arasında çok büyük bir fark var.

Hocam sakın böyle bir hatada bulunmayın kişi çok saçma laflarda bulunarak aşırı dalga geçici önerilerde bulunmuş RTX 4050 ile RTX 4060 arasında çok büyük bir fark var.
Siz ciddi misiniz??

Hocam kusura bakmayın ama sizi raporlamaktan başka çarem kalmıyor yanlış bilgi üzerine yanlış bilgi SSD dediğinizvictus içinde kullanılan SSD 512 GB ve bu depolama alanına sahip aynı özelliklerde SSD fiyatları 1000-1500 TL arasında ve sadece 1500 TL daha vermemek için RTX 4060 yerine 4050 öneriyorsunuz cidden çok saçma bir öneri ve demişsinizki bir daha SSD yükseltilemiyor kim dedi bunu size? Öyle bir şey yok 1 tane daha M.2 SSD yuvası var cihazın içinde çok saçma öneriler yapıyorsunuz.
Anakartı daha fazla SSD desteklemiyor?

Ve arkadaş işlemci konusunada değinmiş hocam emin olun RTX 4060 ekran kartını Ryzen 5 5600H bile darboğazsız götürüyor ki laptoplarda darboğaz diye bir şey olmaz bizim için önemli olan gaming laptop alırken ekran kartı işlemci zaten yeterli.

Siz ciddi misiniz?

Evet hocam gayetde ciddiyim.

Siz ciddi misiniz?

Hocam HP Store yetkilisine sordum ve 2. M.2 SSD yuvasının olduğunu söyledi neden yalan konuşayım?

Ve arkadaş işlemci konusunada değinmiş hocam emin olun RTX 4060 ekran kartını Ryzen 5 5600H bile darboğazsız götürüyor ki laptoplarda darboğaz diye bir şey olmaz bizim için önemli olan gaming laptop alırken ekran kartı işlemci zaten yeterli.
Ben onu darboğaz için demedim mesajları iyi okuyun lütfen. Sizin bana gıcığınız var galiba.

Hocam HP Store yetkilisine sordum ve 2. M.2 SSD yuvasının olduğunu söyledi neden yalan konuşayım?
Ben de 2. SSD yuvası yok demedim zaten gerçekten mesajları iyi okuyun lütfen.

Her laptopun kendine göre en fazla desteklediği SSD kapasitesi vardır ondan bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı