HP Victus 16 R0044NT darboğaz problemi var mı?

Umut Bekci

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba HP Victus R0044NT modeli laptopunu yeni aldım. Yaşadığım sorun RDR 2 de ayarlar ultrada olsa Low'a da düşürsem FPS hep 50 60 arasında oluyor ve sürekli drop yiyorum. Bunun nedeni sizce nedir? İşlemci darboğazı olabilir mi? Bu konular hakkında fazla bilgim yok. Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Bütün kurulumları yaptın mı? Nvidia Control Panel'inden harici değil, Nvidia'nın GPU'larını seçtiğine emin ol. Ayrıca, görev yöneticisinden bellek kullanımı %95 ve üstünü geçiyorsa, RAM takviyesi yapmanı öneririm.

Isı değerlerin nasıl ve bilgisayarda başka oyunlar oynarken bunları yaşıyor musun?

Bütün driverları windowsu bios u hepsini güncelledim sıcakları değerleri aslında normal 70 75 derece arası ısınıyor rdr yi oynarken cs go2de de 300 fps akıcı oynuyorum ama rdr deki bu fps sorununu ne yaptıysam çözemedim henüz yeni aldığım için başka oyunda deneyemedim

prize takılı oynuyorsan sıkıntı olmaması lazım.
Evet prize takılı oynuyorum pilden yüksek performansıda açtım

Bütün driverları windowsu bios u hepsini güncelledim sıcakları değerleri aslında normal 70 75 derece arası ısınıyor rdr yi oynarken cs go2de de 300 fps akıcı oynuyorum ama rdr deki bu fps sorununu ne yaptıysam çözemedim henüz yeni aldığım için başka oyunda deneyemedim

Evet prize takılı oynuyorum pilden yüksek performansıda açtım
O zaman oyunda bir sorun olabilir, tam bilmiyorum, ama sisteminle rahatlıkla 50-60 fps görmelisin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı