HP Victus 16-R0045NT vs HP Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA

groguoloji

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bütçem şu anlık 35k daha fazla ekleme yapamayacağım. Aşağıdaki iki model arasında kaldım. İkisinde de tek slot SSD mi mevcut? Bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Bir de işlemciler açısından hangi işlemci daha iyi verim/performans sağlar? 35K bandını geçmeyecek şekilde başka bilgisayar önerileriniz de var ise bakmak isterim. Cevaplarınız benim için çok değerli. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bütçem şu anlık 35k daha fazla ekleme yapamayacağım. Aşağıdaki iki model arasında kaldım. İkisinde de tek slot SSD mi mevcut? Bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Bir de işlemciler açısından hangi işlemci daha iyi verim/performans sağlar? 35K bandını geçmeyecek şekilde başka bilgisayar önerileriniz de var ise bakmak isterim. Cevaplarınız benim için çok değerli. Şimdiden teşekkürler.

Intel olanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
S serisi yani AMD işlemcilerde tek M.2 slotu mevcut. R serisi ise cihazdan cihaza değişiyor, bazılarında 2 tane bazılarında 1 tane var. Bu cihazda soru cevap kısmında satıcının söylediğine göre 2 tane var.

https://www.akakce.com/laptop-noteb...0-16-1-full-hd-notebook-fiyati,130630354.html burada direkt olarak 1 TB'lik modeli alabilirsiniz.
Attığınız modelin ekran kartı kaç watt acaba? Benim attıklarımın 120 watt oldukları söyleniyor.

Geri
Yukarı