HP Victus 16 RTX 4060 laptop nasıldır?

Yazdım babama bir bakalım artık.

Yani HP kendi sitesinde de taksit olayı varsa o aradaki 4K ile diğer oyuncu ekipmanlarını alırım. (Klavye/Mouse/Gamepad)

@Rieuxx @azkeskin ben artık bu bilgisayarı almış bulundum. Bunun 512 GB kapasitesini 1TB yapabilirim değil mi? Yapabilirim belki ama benim derdim direkt yapmak değil de sağlam bir şekilde yapmak. Eğer yapılabiliyorsa bilgisayara falan zarar vermez değil mi? Bir de yaptırmaya değer mi, gerek var mı?

Benim tavsiyem bir süre kullanmanız. Yetersiz geliyorsa (ki gelecektir) yükseltirsiniz ve 2.slot var. Sağlam şekilde yapmaktan kastınızı anlayamadım. Ve bilgisayara zarar vermez hayır.

Benim tavsiyem bir süre kullanmanız. Yetersiz geliyorsa (ki gelecektir) yükseltirsiniz ve 2.slot var. Sağlam şekilde yapmaktan kastınızı anlayamadım. Ve bilgisayara zarar vermez hayır.
Siz laptop mı kullanıyorsunuz. Bir de seni diğer konuma etiketledim bilgin varsa ona da cevap verebilir misin 😃

Siz laptop mı kullanıyorsunuz. Bir de seni diğer konuma etiketledim bilgin varsa ona da cevap verebilir misin 😃

Hocam dedim ya bu laptopun aynısını kullanıyorum diye :D. Etiketlediğiniz konu için elimden gelen kadar yardım ederim ama donanım konusunda çok bilgili değilim ben de.

Victus 16 S0000 serilerinde(Ryzen işlemcili modeller) 2. SSD slotu bulunmamakta, R0000 serilerinde(Intel işlemcili modeller) ise bulunmakta. Aynı model laptoplara sahibiz ve maalesef mevcut olan SSD'yi çıkarıp yerine yeni SSD almamız gerekiyor.

Victus 16 S0000 serilerinde(Ryzen işlemcili modeller) 2. SSD slotu bulunmamakta, R0000 serilerinde(Intel işlemcili modeller) ise bulunmakta. Aynı model laptoplara sahibiz ve maalesef mevcut olan SSD'yi çıkarıp yerine yeni SSD almamız gerekiyor.
Normal telefon sd kart değiştirir gibi mi yapıyoruz? Direkt araştırmadan yazdım ama bir bakayım ben

Normal telefon SD kart değiştirir gibi mi yapıyoruz? Direkt araştırmadan yazdım ama bir bakayım ben.

YouTube'da bol bol video mevcut önemli olan kasayı açmak ama yine de tecrübeniz yok ise bir M.2 SSD satın alıp servise götürmenizi tavsiye ederim. Kendiniz açıp yanlış bir şey yaparsanız garanti dışı kalır cihazınız.

YouTube'da bol bol video mevcut önemli olan kasayı açmak ama yine de tecrübeniz yok ise bir M.2 SSD satın alıp servise götürmenizi tavsiye ederim. Kendiniz açıp yanlış bir şey yaparsanız garanti dışı kalır cihazınız.
Götüreceğim yer de yanlış bir şey yaparsa suçu üstlenirler mi?

Geri
Yukarı