HP Victus 16 RTX 4060 laptop nasıldır?

Anladım. Teşekkür ediyorum.

Benim bir sorum daha olacaktı. Bilgisayar dün elime ulaştı ve depolama alanı 512'den az gözüküyor(cahilliğime ver). Ayarlardan depolamaya girdiğimde "yerel disk (C: ) - 183 GB" yazıyor. İlk kez bilgisayar kullandığım için telefon gibi tüm depolama alanını gösterecek sandım. Bunun için ne yapabilirim? Normali bu değil mi? Mesela 100GB'dan fazla bir oyun yüklemek istesem sorunsuzca yüklerim?

Ss alıp atabilir misin?

Aynı cihazın Intel modelini kullanıyorum. Gayet alınabilir bir model. Sizi her türlü tatmin edecektir.

Merhaba bir orum olacak sizin aldığınız modelin aynısı daha bugün aldım kurulumlarını yaptım bir sıkıntısı yok gibi duruyordu lakin HP Omen Gaming Hub açmaya çalışırken uygulama bir türlü açılmıyor tıklıyorum bekliyorum açılmıyor klavyedeki kısayol simgesine basıyorum gene yok yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba bir orum olacak sizin aldığınız modelin aynısı daha bugün aldım kurulumlarını yaptım bir sıkıntısı yok gibi duruyordu lakin HP Omen Gaming Hub açmaya çalışırken uygulama bir türlü açılmıyor tıklıyorum bekliyorum açılmıyor klavyedeki kısayol simgesine basıyorum gene yok yardımcı olabilir misiniz?

Sil yükle yapın, Gaming Hub biraz garip yazılım.

Sonradan baktım. D sürücüsünde 200GB'tan fazla varmış. C sürücüsünde alan azmış. O yüzden oyunları D sürücüsüne yüklüyorum. Umarım bir sıkıntı olmaz. İkisi de sürücü neticede

Diski birleştirmek isterseniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
içinin boş olduğuna dikkat edin.

Diski birleştirmek isterseniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
içinin boş olduğuna dikkat edin.
Bunları denedim ama c sürücüsünde "genişlet" seçeneği çıkmadı. O yüzden saldım bende. D sürücüsüne yüklesem oyunları bir sıkıntı mı olur ki?

Hiçbir şey olmaz.
Sana da çok şey sordum hakkını helal et ama bir sorum daha var. Bu bilgisayar da oyuna girer girmez daha oynamadan başlama ekranında fan sesi bayâ artıyor. Yani bir süre oynasam ve bilgisayar ısınsa okey de daha oynamadan sesin baya artması garibime gitti normal mi bu?

@Rieuxx hocam sizde de oluyor mu böyle? Aynı cihaza sahipsiniz

Bu bilgisayar da oyuna girer girmez daha oynamadan başlama ekranında fan sesi bayâ artıyor.
Girmeye çalıştığım oyun FIFA23 bu arada

Son düzenleme:
Bu bilgisayar da oyuna girer girmez daha oynamadan başlama ekranında fan sesi bayâ artıyor. Yani bir süre oynasam ve bilgisayar ısınsa okey de daha oynamadan sesin bayağı artması garibime gitti normal mi bu?

Omen Gaming Hub üzerinde performance modundayken yük altına gireceğini anlar anlamaz fanları açıyor balanced moduna alınca ise ısınınca açıyor.

Sana da çok şey sordum hakkını helal et ama bir sorum daha var. Bu bilgisayar da oyuna girer girmez daha oynamadan başlama ekranında fan sesi bayâ artıyor. Yani bir süre oynasam ve bilgisayar ısınsa okey de daha oynamadan sesin bayağı artması garibime gitti normal mi bu?

@Rieuxx hocam sizde de oluyor mu böyle? Aynı cihaza sahipsiniz

Girmeye çalıştığım oyun FIFA23 bu arada

Normal, anlık yükselen sıcaklığı dengelemek için yapıyor. Gaming Hub üzerinden sıcaklıkları ve fan devrini takip edin, anormal bir şey olduğunu sanmıyorum.

Ya ben bu bilgisayar ile Cyberpunk oynarken normalin iki katı sesle fanlar çalışıyor. Büyük ihtimalle normali budur da bunun değerlerine nereden bakabilirim? Sıcaklığına, CPU kullanımına vs. nereden bakabilirim? Hadi baktım buldum diyelim normal değeri ne olmalı? Markadan markaya değer değişir mi? Ona göre internette aratacağım.

Geri
Yukarı