HP Victus 16-S0000NT yerine MSI katana 17 alınır mı?

Bütçe
50000

Enginmaster

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, geçen hafta bunu(hp) aldım ekranda 1 tane ölü piksel var şimdi fark ettim bu bilgisayarı iade edip bunu(msi) almak mantıklı olur mu?
Mimarlık için hem de oyun oynamak için aldım bilgisayarı.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-11-27 at 20.49.05.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-27 at 20.49.05.jpeg
    56,5 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba, geçen hafta bunu(hp) aldım ekranda 1 tane ölü piksel var şimdi fark ettim bu bilgisayarı iade edip bunu(msi) almak mantıklı olur mu?
Mimarlık için hem de oyun oynamak için aldım bilgisayarı.

Bunu al.

Ya da bu.

Bunu al.
farklı bakmıyorum sadece bu 2'si arasından söyleyebilir misin arkadaşım yurtdışına gidecek bilgisayarını satıyor arkadaşımdan alacağım msi yi 50k ya

İade politikasına baktınız mı ben teknosanınkine baktığımda notebooklarda kutusu açılan iade olmaz diye anladım hocam.

Teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, ön bilgilendirme formunda ve sözleşme metninde yazılı olan usule uyarak iade edebilir veya değiştirebilir. Buna istinaden;

‘'Satın alınan elektronik ürünlerde; SIM kart takılması, Wi-Fi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantların çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde iade kabul edilmemektedir.

Sadece yukarıdakini okumuştum alta bakmadım iade iptal oldu maalesef.

Neyse peki bir arkadaşımda laptop alacak oda 50kya bakıyor onun için ne önerebilirsin benimkinden alabilirsin demiştim ona.

Geri
Yukarı