HP Victus 16-S0001NT alınır mı?

walfyxd

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba abilerim bir süredir laptop bakıyorum. Ama kafam çok karışık. O yüzden sormak istedim. Adobe Premiere Pro, After Effects, Photoshop, Illustrator gibi uygulamalar kullanıyorum. Artı olarak bilişim bölümü okuduğum için kod yazıyorum. Bir de oyunlar var tabii. Bu ihtiyaçlarımı rahat karşılayacak uzun süreli bir laptop arıyordum. HP Victus 16 S0001NT çıktı karşıma. Tam istediğim özellikler var. Ama öneri almadan veya düşünce almadan almayı istemem. Özelliklerini alta yazacağım.

AMD Ryzen 7 7840HS.
Nvıdıa® GeForce rtx™ 4070 GPU (8 GB GDDR6 ayrılmış)
32 GB DDR5-5600 MHz RAM.
1 TB pcıe® gen4 nvme™ TLC M.2 SSD.
B&o ses sistemi; çift hoparlör; HP Audio Boost.
40,9 CM (16, 1 inç) diyagonal, QHD (2560 X 1440), 240 Hz, 3 ms yanıt süresi, IPS, mikro kenarlı, yansımasız, düşük mavi ışık, 300 nit, %100 sRGB.

Sistem bu ilk bakışta canavar gibi evet canavar gibi zaten de :) sizce nasıl? Bu arada fiyatı şu an güncel 53K uzun süreli olarak alacağım için de biraz daha güçlü olsun istiyordum. Alınmaya değer bir laptop mudur?

Merhaba hocam. Öncelikle teşekkür ederim ama bir merakım var şu an yeni nesil oyunlarda bile 16 GB RAM'e yakın bir kullanım var bu modellerin 32 GB RAM'li versiyonu var mıdır veya bayilerde bulabilir miyim?

Merhaba hocam. Öncelikle teşekkür ederim ama bir merakım var şu an yeni nesil oyunlarda bile 16 GB RAM'e yakın bir kullanım var bu modellerin 32 GB RAM'li versiyonu var mıdır veya bayilerde bulabilir miyim?
Kendin RAM ekleyebilirsin.

Geri
Yukarı