HP Victus 16-S0015NT nasıldır, alınır mı?

Bütçe
36.000 TL
Hangi Gaming testinde fan RPM hızı yazar ki?

RPM değil, eğer amoury crate üstünden Turbo moduna alınmazsa sistem tam olarak fanları döndürmüyor. Mesajıma ekleme yaptım.

Siz de haklısınız, çok video bulamadığım için net olamayacağım.

Bu yüzden testler için başlangıçta hangi şartlar altında yapıldığı ve karşılaştırmayı mümkün kılan kişilerin videolarını değer almalısınız.

Attığınız ürünün 33.800 TL hali varken ASUS düşünmeyin. İşlemci olarak çok geride ve Victus'un panel olarak tek geri kaldığı yer G-Sync bulunmaması ve sRGB değerinin biraz daha düşük olması. Kasa olarak da aman aman farkı yok ve Victus'un soğutması gayet iyi. 4.000 TL farka değmez ASUS üstüne bu fiyatta daha iyi işlemcili Victus varken.

Tamamdır hocam, çok teşekkür ederim. Arkadaşlar throttle konusunda yiyeceğimi zannetmiyorum, ben karadenizde yaşıyorum buralar sıcak değil o kadar.

Tamamdır hocam, çok teşekkür ederim. Arkadaşlar throttle konusunda yiyeceğimi zannetmiyorum, ben karadenizde yaşıyorum buralar sıcak değil o kadar.
Ben Bolu'da yaşıyorum ama. 😁
Zaten sadece sıcaklıkla alakası yok.

Hayırlı olsun.

Ben Bolu'da yaşıyorum ama. 😁
Zaten sadece sıcaklıkla alakası yok.

Hayırlı olsun.
Teşekkürler hocam, bu arada internette bayağı bir araştırdım fakat hiç inceleme, oyun testi vs. bulamadım. Ekran kartı ve işlemci iddialı olsa da bu biraz soru işareti bıraktı, aslında soru işareti bırakacak donanımlar asla değil fakat oyun testleri olması soğutma sistemi, fps değerleri konusunda kafamda bir fikir oluşturabilirdi diyebilirim.

Victus düşük bütçelerle seçilmesi gereken laptoplardan. Düşük bütçelerde ASUS almak MSI almak çok iyi bir seçenek değil. ASUS'un soğutması öyle aman aman da iyi değil ekran kartlarının çoğunun RAM bölümüne termal pad koymayan bir firmadan bahsediyoruz. Üstelik sRGB değerine bakıp düşük bütçelerde karar verecekseniz gidip OLED ekranlı harici ekran kartsız laptoplara bakın Gaming laptoplara değil. Gaming laptoplar zaten tasarım yapılsın diye satılmıyor o yüzden düşük butçelerde çok güzel ekranlı bir laptop beklememek lazım.

Geri
Yukarı