HP Victus 16-S0022NT alınır mı?

Satıcı kaç kere açmış o cihazıda test etmiş onu da sordaydın:) Hangi modeli aldın?
https://www.hepsiburada.com/hp-vict...3I?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail bu linkteki modeli aldım 28 bin TL'ye. Valla dediğiniz gibi de kısıtlı çıkarsa iade ederim ama şuan indirimler bitti sanırım bi bakarım yine de başka laptoplara umarım kısıtlı çıkmaz ama bikaç yerde daha okudum 16 serisi direkr 120 watta kadar çıkıyor diye. İşlemci zaten 35-54 w kısıtlamazlar herhalde.

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...3I?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail bu linkteki modeli aldım 28 bin TL'ye. Vallahi dediğiniz gibi de kısıtlı çıkarsa iade ederim ama şu an indirimler bitti sanırım bir bakarım yine de başka laptoplara umarım kısıtlı çıkmaz ama birkaç yerde daha okudum 16 serisi direkr 120 watta kadar çıkıyor diye. İşlemci zaten 35-54 W kısıtlamazlar herhalde.

Farklı bir sorun çıkmazsa iade ile uğraşma güzel fiyata almışsın

7840HS 100W'a kadar çekiyor normalde Victus'lar serin çalışsın diye 60W sınırı var ama bir sorun yaratmaz yine güzel FPS'ler alırsın.

4050 Victus'lar 75W diye biliyorum yanlış biliyorda olabilirim (@Artoria Pendragon bize net bilgiyi verir) 120W ise güzel 100W çeker maksimum NVIDIA tarafından kilitli 100W üzeri oyunlarda çok nadir çıkıyor bu değerin üzerine kafana takma bu durumu tüm 4050-4060-4070'ler bu durumda.

Farklı bir sorun çıkmazsa iade ile uğraşma güzel fiyata almışsın

7840HS 100W'a kadar çekiyor normalde Victus'lar serin çalışsın diye 60W sınırı var ama bir sorun yaratmaz yine güzel FPS'ler alırsın.

4050 Victus'lar 75W diye biliyorum yanlış biliyorda olabilirim (@Artoria Pendragon bize net bilgiyi verir) 120W ise güzel 100W çeker maksimum NVIDIA tarafından kilitli 100W üzeri oyunlarda çok nadir çıkıyor bu değerin üzerine kafana takma bu durumu tüm 4050-4060-4070'ler bu durumda.
Ürün geldi birkaç gündür kullanıyorum her şey süper soğutma falan tek sıkıntı çok hafif IPS glow var onu da zaten laptopla birlikte öğrendim çoğu IPS panelde ve ince panelde bu sorun oluyormuş.Rahatsız edici derecede olmadığı için sıkıntı yok şuan zaten bildiğim kadarıyla bu sebepten değişim yapmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı