HP Victus 16 S0031NT MUX Switch mevcut mu?

halludba_96

Picopat
Daha fazla  
Bu bilgisayarı almayi düşünüyorum ve bildiğim kadarıyla çoğu Victus'ta MUX Switch var bu modelde olduğuna dair bir bilgiye rastlayamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçindeki tam bir MUX değil. MUX var diye tanıtılabilir ama teknik olarak değil.

Tamam, MUX değilse nedir bu onu soruyorum zaten? iGPU aradan çıkmıyorsa veri yolu artışı olmaz zaten, çıkıyor ki oluyor.

Tamam, MUX değilse nedir bu onu soruyorum zaten? iGPU aradan çıkmıyorsa veri yolu artışı olmaz zaten, çıkıyor ki oluyor.
Görev Yöneticisi’nden bakın, sistemden ayrılmadığını görebilirsiniz. Optimus gibi bir akış yok, olsa zaten zaten olmaz. iGPU sistemden ayrılmadan da veriyolu arttırabilirsiniz. İlk görüntü oluşturucuyu Harici GPU yaparsanız.

Ne olduğu belli değil. Söyledim ya.

Görev Yöneticisi'nden bakın, sistemden ayrılmadığını görebilirsiniz. Optimus gibi bir akış yok, olsa zaten zaten olmaz. iGPU sistemden ayrılmadan da veriyolu arttırabilirsiniz. İlk görüntü oluşturucuyu Harici GPU yaparsanız.

Ne olduğu belli değil. Söyledim ya.

MUX olsa zaten dahili GPU'ya da geçebilirdiniz. Ama geçemiyorsunuz.

ASUS cihazlarda IGPU'ya geçiş mümkün fakat DGPU'ya geçtiğinizde iGPU gene gözüküyor, daha çok Windows'la alakalı da olabilir gibi. Dediğiniz şey doğru çıkmıyor çünkü bu şekilde. Görüntü oluşturucuyu yapmak MUX olmayan sistemde etkilemez bu arada, eğer sistemin dGPU- iGPU şeklinde bir yapıda işlediğini söylüyorsanız gene doğru olamaz, IGPU'nun kullanım oranında belli olurdu bu durum.

Senin cihazında o özellik çalışmaz zaten, dene istersen. Etkisi olmaz.

Monster'in sitesinden indirip kurunca her sürümünde var. Etkisi var gene performans artıyor, ama MUX kadar değil, monitör bağladığımda daha da artıyor mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı