HP Victus 16-S0047NT R7 7840HS ve RTX4060 laptop ile League of Legends'da düşük FPS

Shando01

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Kullanmakta olduğum bilgisayar: Pazarama
Yeni aldım ve 2 gündür kullanıyorum. Sadece League of Legends oyununda düşük performans aldığımı düşünüyorum. 200-300 neredeyse 400'e varan FPS'lerle başlıyor ve ilerledikçe 100 FPS'e kadar düşüyor bilgisayarın bu değerlerinin normal olduğunu düşünmüyorum. Kıymetli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka bu bilgisayarın laptop olduğundan ısındığından olabilir, laptoplarda genelde olan işlemcinin ekran kartını kullanıyor olabilirsin, güç tasarrufunda kullanıyor olabilirsin bu gibi sebepleri olabilir bir bka istersen.

Kanka bu bilgisayarın laptop olduğundan ısındığından olabilir, laptoplarda genelde olan işlemcinin ekran kartını kullanıyor olabilirsin, güç tasarrufunda kullanıyor olabilirsin bu gibi sebepleri olabilir bir bka istersen.
Kontrol ettim hatta ekran kartını özellikle nvidia ayarlarından rtx’e ayarladım. Pek ısındığını söyleyemem hatta pek çok laptopa göre serin çalışıyor. Problem sadece league of legends’ta oluyor kral mesela The Finals oynuyorum aktif olarak herhangi bir sorun yaşamadığımı belirteyim ya da valorantta

Merhaba. Kullanmakta olduğum bilgisayar: Pazarama
Yeni aldım ve 2 gündür kullanıyorum. Sadece League of Legends oyununda düşük performans aldığımı düşünüyorum. 200-300 neredeyse 400'e varan FPS'lerle başlıyor ve ilerledikçe 100 FPS'e kadar düşüyor bilgisayarın bu değerlerinin normal olduğunu düşünmüyorum. Kıymetli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)
Aynı cihaz aynı sorun çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı