HP Victus 16-S0051NT alınır mı?

Bütçe
35000
Ne alınır mesela? Arıza veren kronik ghostling panelli, kasa deformeli leş Nitro mu alınır?
Adamsın kanka ya. Alışmışlar Hp Victus alınmaz da alınmaz falan.
sen olaya sadece ucuzluğundan bakıyorsun, peki neden ucuz diye hiç düşünmedin mi?

nitro demedim o da alınmaz zaten
Kardeşim benim demek istediğini bende anlıyorum. Türkiye Cumhuriyetindeyiz değil mi? Dolar 30 tl bandında. Excalibur, Monster gibi markaların nasıl bilgisayar ürettiğini biliyoruz. Adamın attığı fiyata göre bilgisayar attım farkındaysan. Bakış açını değiştir olaylara.

Daha iyi önerin var mı? Daha iyi önerin yoksa en iyisi bu demektir.

Bak canım kardeşim benim. Attığım Hp Victus 33.399 tl attığın Asus 37000 tl fiyat bandında?

apple fan boylardan farksızsınız
Aynen aynen. Görüyoruz kimin fanboyluk yaptığını.

Hocam Hp Victus bendede var, müthiş bir bilgisayar. Soğutması olsun, oyun performansı vb. olsun. Bende Rtx 4050 var. Rtx 4060 varken rtx 4050 alınır mı? Hem 4060 attığınız linkten daha ucuz. Amazon.com.tr
benim attığım ile seninkinin işlemci farkı var benimki çok daha güçlü, ayrıca hp gibi dandik ileten bir firma yok

Hp bu fiyat bandinda muadillerine göre kaliteli bir marka. Ancak Victus modelinde SSD ve RAM yükseltmek icin 2. bir slot yok diye biliyorum. Yanlisim varsa düzeltin lütfen.

Hp bu fiyat bandinda muadillerine göre kaliteli bir marka. Ancak Victus modelinde SSD ve RAM yükseltmek icin 2. bir slot yok diye biliyorum. Yanlisim varsa düzeltin lütfen.
hx modellerinde sadece var

Ülkece bölünmek için yer arıyoruz. Kardeşler sakin olalım önce 😁 herkes bütçeni zorla buna çık mı der? Ya da gerek yok paylaştığınız HP Victus 4060 bundan farksız mı diyorsunuz?

Apple fan boylardan farksızsınız.

Ülkece bölünmek için yer arıyoruz. Kardeşler sakin olalım önce 😁 herkes bütçeni zorla buna çık mı der? Ya da gerek yok paylaştığınız HP Victus 4060 bundan farksız mı diyorsunuz?
bu asus o hp den daha performanslı ve daha güvenilir bir cihaz arada zaten 1-2 bin tl oynuyor sadece

Yeni konular

Geri
Yukarı