HP Victus 16-S0057NT alınır mı?

Tamamdır hocam bakacağım ben sadece uzun kullanımlık olsun diye frame generation olsun diye düşünmüştüm zaten indirimin ne kadar olacağı da belli değil sadece tahmin yürüttüm.

Hocam 30 bin liraya RTX 4050 Victus 16 var Amazon.com.tr buyurun.

Hocam çok sağ olun da o kadar bütçem yok laptoplarda %20 inecekmiş galiba 30klık laptopu 24K ya alabilirim diye düşünmüştüm ancak Tulpar'da indirimle 28K ya falan geliyor neredeyse. benim max bütçem 26K

Hocam çok sağ olun da o kadar bütçem yok laptoplarda %20 inecekmiş galiba 30klık laptopu 24K ya alabilirim diye düşünmüştüm ancak Tulpar'da indirimle 28k ya falan geliyor neredeyse. Benim maksimum bütçem 26k.

Hocam 26 bine maximum RTX 3060 bulursunuz onunda işlemcisi iyi olmaz RTX 3060 ile RTX 3050 6 GB'in arasında ortalama %35 fark filan var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun ben mesela 23 bine S0057NT'yi aldım 700 TL yede Zalman ns 1000 aldım düz hesap 24 bine güzel bir combo oldu kulaklıkla mouse var zaten.

Hocam çok sağ olun da o kadar bütçem yok laptoplarda %20 inecekmiş galiba 30klık laptopu 24K ya alabilirim diye düşünmüştüm ancak Tulpar'da indirimle 28k ya falan geliyor neredeyse. Benim maksimum bütçem 26k.

https://www.hepsiburada.com/acer-an...fcssnL_ZDcit544tqaMaAkh9EALw_wcB&gclsrc=aw.ds bütçe çıkarsa bu da iyi olabilir işlemci düşük kalıyor sadece ve tek kanal 16 GB RAM'i var.

Hocam onu alabilmem zor büyük ihtimal ben de sizin aldığınızdan alacağım siz 3060 deyince onlara baktım ucuz olarak sadece bunu bulabildim ancak bu da tam sınırda kalıyor RAM'lerde yükseltme yapamam 8 GB RAM yetmez değil mi?

HP Victus Gaming 16 Dizüstü Bilgisayar, 16.1'' FHD 144 Hz IPS, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3060, 512 GB SSD, FreeDOS, Mika Gümüşü, 68P42EA

HP Victus Gaming 16 Dizüstü Bilgisayar, 16.1'' FHD 144 Hz IPS, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3060, 512 GB SSD, FreeDOS, Mika Gümüşü, 68P42EA

Şu an en mantıklısı sizinki gibi duruyor.

Son düzenleme:
Hocam ürünün taşınabilirlik ve şarj konusnda beni bilgilendirir misiniz?
Üniversiteye geçeceğim için günlük kullanım ve lol cs gibi küçük oyunları oynayacağım bir pc arıyordum. Genel olarak şarjı uzun gitmesi taşınabilir özelliklede sessiz bir laptop bakıyordum. O yüzden apu laptoplardan yanayım hatta şunu almayı düşünüyorum. Dediğim gibi oyun oynamayacağım dediğim kriterlerde sizinki nasıl olur yoksa kendi attığımı mı almalıyım.

Tulpar'da bundan aşağısı yok.
Hocam HP nin attığınız modeli 23.5k fiyatı var hepsi burada da , beyaz olması kafama takıldı sizce çok sırıtır mi , Huawei matebook D16 21.5k Huawei de alabilirim sizce hangisi daha mantikli fiyat performans açısından ekran kartına değer mi ? İ7 var Huawei de

Hocam HP'nin attığınız modeli 23.5k fiyatı var Hepsiburada'da, beyaz olması kafama takıldı sizce çok sırıtır mi, Huawei Matebook D16 21.5k Huawei de alabilirim sizce hangisi daha mantikli fiyat performans açısından ekran kartına değer mi? i7 var Huawei de.

Hocam performans konusunda kesinlikle HP Victus evet görünüş olarak çok sırıtır dikkat çekici buradayım ben diyor kirlerde ardında kalmıyor kirlerde buradayım ben diyor temiz bakmanız gerek performans için HP oyun oynamayacaksınız ya da fazla ağır olmayan oyunları oynayacaksanız Huawei.

Hocam onu alabilmem zor büyük ihtimal ben de sizin aldığınızdan alacağım siz 3060 deyince onlara baktım ucuz olarak sadece bunu bulabildim ancak bu da tam sınırda kalıyor RAM'lerde yükseltme yapamam 8 GB RAM yetmez değil mi?

Hocam işlemci feci şekilde düşük Ryzen 5 7640HS'ye nazaran RAM'leri yetmez sonradan yükseltmek için Dual kit almanız gerek çünkü 2x4 GB RAM'leri var helal olsun 8 GB RAM'i bile çift kanal takmışlar işlemcinin farkını bir siteden göstereyim AMD Ryzen 5 7640HS vs Ryzen 5 5600H: performance comparison çok güçlü bir işlemci AMD Ryzen 5 7640HS dersenizki Ryzen 7 7840HS var çok da bir farkı yok çoklu çekirdektei performansda biraz fark var Ryzen 7 ile AMD Ryzen 7 7840HS vs Ryzen 5 7640HS: performance comparison buyurun kaynağı buradır Intel Core i5 13500H vs AMD Ryzen 5 7640HS: performance comparison bu da i5 13500H'dan güçlü olduğunun kanıtıdır iyi günler.

Bir de bunlar 250 nit %45NTSC yani ekran S0057NT'ye nazaran kötü S0057NT de 300 nit %100sRGB var.

Son düzenleme:
Anladım hocam bir de şu an 750 TL'lik indirim kuponu gelmiş MSI'ın 4050 45W var sizce o alınır mı? Darboğaz vs. yapmaz değil mi ve 3050 6 GB'ye göre performansı düşük değildir değil mi DLSS kapalıyen çünkü oyun geliştime ile de ilgileneceğim?
MSI Thin GF63 12VE-082xtr Intel Core i5 12450H 8 GB 512 GB SSD RTX4050 FreeDOS 15.6" FHD 144Hz taşınabilir bilgisayar.bir sürü soru soruyorum kusura bakmayın.

Attığınız karşılaştırma da dediğiniz gibi çok fazla preformans kaybı olduğu için merak ettim bundan olmazsa bundan da vazgeçeceğim.

Bir süreliğine 8 GB RAM ile devam edip sonra arttıracağım.

Son düzenleme:
Anladım hocam bir de şu an 750 TL'lik indirim kuponu gelmiş MSI'ın 4050 45W var sizce o alınır mı? Darboğaz vs. yapmaz değil mi ve 3050 6 GB'ye göre performansı düşük değildir değil mi?
MSI Thin GF63 12VE-082xtr Intel Core i5 12450H 8 GB 512 GB SSD RTX4050 FreeDOS 15.6" FHD 144Hz taşınabilir bilgisayar.bir sürü soru soruyorum kusura bakmayın.

Attığınız karşılaştırma da dediğiniz gibi çok fazla preformans kaybı olduğu için merak ettim bundan olmazsa bundan da vazgeçeceğim.

Sonradan eklemeyi olduğunca hızlı yapın yani artık bilgisayarlar boşta bile an az 6 GB kullanıyolar 45 watt değil 120 watt olması lazım onun ve MSI iyidir işlemci düşük sadece ama bence iyidir MSI RTX 3050 4050'den iyi midir desek hayır en az %80 fark var.

Anladım hocam bir de şu an 750 TL'lik indirim kuponu gelmiş MSI'ın 4050 45W var sizce o alınır mı? Darboğaz vs. yapmaz değil mi ve 3050 6 GB'ye göre performansı düşük değildir değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
buyurun.

Hocam DLSS kapalıyken bile çok iyi performans sağlıyormuş ancak ürün soru cevap kısmında e. K. 45 W diye cevaplamışlar YouTube'a karşılaştırma olarak yazdım ancak ürünlere yakın wat değerleri çıkmıyor RTX3050 4 GB(95W) vs 4050(45W)da neredeyse aynı bazen 3050 bazen 4050 geçiyor ancak 3050(6 GB) performansı daha iyi olduğundan geçip geçmeyeceği konusunda düşündürtüyor herkes videolarda oyunları farklı yerden başlattığı için ayrı videolardan da kontrol edemiyorum ayrıca ben mobil oyun geliştirmeyle de ilgilenmek istiyorum DLSS kapalıyken yakın veya yüksek değer vermesi güzel olur benim için tekrardan teşekkürler yardımınız için.

YouTube'da ürünü inceleyen kanallara baktım 45W diye bahsediyor güzel diyorlar ancak video reklamlı içerik olduğundan bilemedim.

Hocam forumda size sorduğum MSI ile ilgili açılan sorular varmış zamanınızı aldım kusura bakmayın ilk önceliğim hp 57nt oldugundan dolayı size sorarken o soruları kaçırmışım. Tekrardan kusura bakmayın

Son düzenleme:
Hocam performans konusunda kesinlikle HP Victus evet görünüş olarak çok sırıtır dikkat çekici buradayım ben diyor kirlerde ardında kalmıyor kirlerde buradayım ben diyor temiz bakmanız gerek performans için HP oyun oynamayacaksınız ya da fazla ağır olmayan oyunları oynayacaksanız Huawei.

Sonradan eklemeyi olduğunca hızlı yapın yani artık bilgisayarlar boşta bile an az 6 GB kullanıyolar 45 watt değil 120 watt olması lazım onun ve MSI iyidir işlemci düşük sadece ama bence iyidir MSI RTX 3050 4050'den iyi midir desek hayır en az %80 fark var.

buyurun.

buyurun.
Hocam bu nasıl sizce

Geri
Yukarı