HP Victus 16 vs ASUS TUF A15

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Selam. Laptop önerisi için konu açmıştım ve sonunda Asus ve Hp arasından ASUS'u seçmiştim. Fakat daha önce görmediğim bu ürünü gezinirken buldum. Neden aynı marka ve özelliği taşıyan diğer HP'den ucuz ve sizce hangisini seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biri Prime kampanyası kapsamında, o yüzden daha ucuz. 4060 varken 4050 alınmaz.

Uzun vadede HP ısınma veya başka sorun çıkarır mı hocam? ASUS'a bu konuda güveniyorum sonra pişman olmak istemem. Bir de özelliklerde göremedim HP'nin RAM'i 1x16 mı 2x8 mi?

Uzun vadede HP ısınma veya başka sorun çıkarır mı hocam? ASUS'a bu konuda güveniyorum sonra pişman olmak istemem. Bir de özelliklerde göremedim HP'nin RAM'i 1x16 mı 2x8 mi?

HP ısınma noktasında çok problem çıkarıyor fanları da çok sesli bilgisayar ısınırsa rahatsız olursunuz.

Bildiğim kadarıyla 2X8.

Ek olarak HP de sorun çıkartmaz, 1 seneye yakındır Omen 15 kullanıyorum. Zaten atılan ASUS'ta ROG filan değil, TUF.

HP ısınma noktasında çok problem çıkarıyor fanları da çok sesli bilgisayar ısınırsa rahatsız olursunuz.
Modele göre yorum yapın. ASUS ta ısınıyor bu mantıkta.

Bildiğim kadarıyla 2X8.

Ek olarak HP de sorun çıkartmaz, 1 seneye yakındır Omen 15 kullanıyorum. Zaten atılan ASUS'ta ROG filan değil, TUF.

Modele göre yorum yapın. ASUS ta ısınıyor bu mantıkta.
bende hp laptop kullanıyorum ve çok problem çıkarıyor sağlam bir laptop soğutucusu olmaz ise rahatsız ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı