HP Victus 16 vs ASUS TUF Gaming 15

Bütçe
Max 38.000 TL

Eymen Bora

Centipat
Daha fazla  

Arkadaşlar bu iki laptop arasında kaldım. Hangisini alsam karar veremedim. Başka tavsiye ettiğiniz bir laptop varsa onu da atabilirsiniz.

Ne amaçla kullanacaksınız?

Victus hem işlemci olarak TUF'dan daha iyi hem de F/P olarak. RAM ve depolama olarak da daha iyi. Attığınız Victus'u tercih edebilirsiniz.
Victus'un ekran sallanması konusu hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? Bir de Victus'un RAM'leri dual channel mı? Baktım internetten bunun hakkında bilgi bulamadım. Bir de ekran kartı kaç W bu Victus'un? Bir yerde 115, bir yerde 145W yazmışlar soru cevap kısmında.

Victus'un ekran sallanması konusu hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? Bir de Victus'un RAM'leri Dual channel mı? Baktım internetten bunun hakkında bilgi bulamadım. Bir de ekran kartı kaç W bu Victus'un? Bir yerde 115, bir yerde 145W yazmışlar soru cevap kısmında.

120W 4060 mevcut. Ekstra olarak bu yeni 16 kasasında salla diye bir şey kalmamış. Tek elle açılmayacak kadar sıkı yapmışlar. RAM olarak DDR5 kullanıyor zaten, artık tek modül bile kendi içinde Dual çalışıyor ama evet, Victus model 5600MHz DDR5 2x8GB şeklinde geliyor.

120W 4060 mevcut. Ekstra olarak bu yeni 16 kasasında salla diye bir şey kalmamış. Tek elle açılmayacak kadar sıkı yapmışlar. RAM olarak DDR5 kullanıyor zaten, artık tek modül bile kendi içinde Dual çalışıyor ama evet, Victus model 5600MHz DDR5 2x8GB şeklinde geliyor.
Teşekkürler hocam, sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı