HP Victus 16 vs ASUS TUF Gaming A15

Nitro 16 daha iyi olur.

Nitro 16 daha iyi olur.
Benim aklım a 15 e yattı acaba. Nitro 16 nın a15 den ne gibi artıları var acaba?

Nitro 16 daha iyi olur.
Yani ekranı daha iyi diyorsunuz,peki sorun cikartirmi ,kronik sorunu Felan var mı

Daha iyi soğutma, daha iyi panel, daha iyi kasa.
Bir de nitro 16 nın normal mağaza üzerinden satılan yerleri var mı gidilte bakabilmek icin

Bir de nitro 16 nın normal mağaza üzerinden satılan yerleri var mı gidilte bakabilmek icin

Yani ekranı daha iyi diyorsunuz,peki sorun cikartirmi ,kronik sorunu Felan var mı
Kronik sorunu yok cihazın. Ama teknoloji şans işi her üründe başınıza aksaklıklar gelebilir.
Teknosa, Vatan, MediaMarkt gibi mağazalara gidip inceleyebilirsiniz.

Kronik sorunu yok cihazın. Ama teknoloji şans işi her üründe başınıza aksaklıklar gelebilir.

Ben sonra a15 ve nitro 16 ile ilgili tekrar konu açayım belki başka kullanıcılar vardır. sonuçta 1 kere alıp uzun süre kullanacagim.en iyisine karar vermek için

Ben sonra a15 ve nitro 16 ile ilgili tekrar konu açayım belki başka kullanıcılar vardır. sonuçta 1 kere alıp uzun süre kullanacagim.en iyisine karar vermek için
Panel olarak a15 in özelliklerinden daha iyi ne var (panellerden pek anlamıyorum da)

Elbette çok daha iyi olur tek bir kişinin sözüne göre bu kadar büyük paraları bir cihaza yatırmamak en iyisi.
Panel olarak a15 in özelliklerinden daha iyi ne var (panellerden pek anlamıyorum da)
Nitro 16 1920*1200 FHD+ A15 1920*1080 FHD
Nitro 16 165 hz A15 144 hz
Nitro 16 400 nit a15 250 nit
İkisi de IPS
aklıma gelenler bunlar.
İkisi işlemcileri arasında küçük fark var. Nitro 16 bir tık daha iyi.
Soğutma olarak da Nitro 16 sıvı metale sahip.

Geri
Yukarı