HP Victus 16 vs Excalibur G870

İkizler

Decapat
Daha fazla  
Herkese hayırlı sabahlar iyi sosyaller arkadaşlar bir sorum olacaktı laptop almayı düşünüyorum 30k gibi de bir bütçem var ve iki bilgisayar seçtim;

ve
Bu iki bilgisayarlar arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim sizce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese hayırlı sabahlar iyi Sosyaller arkadaşlar bir sorum olacaktı laptop almayı düşünüyorum 30k gibi de bir bütçem var ve iki bilgisayar seçtim;

Ve

Casper Excalibur alınmaz. Bunu tavsiye ederim.

Herkese hayırlı sabahlar iyi Sosyaller arkadaşlar bir sorum olacaktı laptop almayı düşünüyorum 30k gibi de bir bütçem var ve iki bilgisayar seçtim;

Ve

Hocam 2012'den beri 4 farklı HP laptop kullandım uzun süreli. Gayet güzel marka HP bugüne kadar hiç büyük problem yaşamadım HP ile. Victus 16 ile soğutma çok daha iyi olduğunu duydum. Bence alınabilecek en iyi laptoplardan biridir HP. Ki şuan HP Pavilion G15 üzerinden yazıyorum öyle düşünün.

Ve

Hocam taksit düşünürseniz:
6 aya kadar vade farksız 33K TL'ye bu var bence fazlasıyla iyi üstelik.

Bütçeyi aşmadan başka bir bilgisayar öneriniz var mı yoksa HP Victus iyi mi?

Gayet iyi. Hocam siz bu attığınız bilgisayarları peşin 31K ödeyerek mi alacaksınız yoksa taksitlendirerek mi? Eğer taksitli alacaksanız Amazon'dan alın çünkü 6 aya kadar vade farkı koymuyor.

Geri
Yukarı