HP Victus 16 vs Monster Abra A7 V13

YavuzKyr

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Siz olsanız hangisini alırdınız ? (Alttaki HP'nin sitesine gidip özelliklerine bakarsanız daha iyi olur. Linkte hatalı özellikler gözüküyor.)

HP tabii ki, Abra modelleri genellikle sorunlu ve bu Abra modeli attığınız HP'ye göre kötü parçalara sahip.

Bende HP düşünüyordum. Fiyat-performans açısından hangisi daha iyi olur onu merak ettim. Şöyle bir şey var HP'de 8 GB DDR5 4800MHz RAM bulunuyor olması lazım. Bunu 16 GB yapmak için kaç lira koymam gerekir?

Bende HP düşünüyordum. Fiyat-performans açısından hangisi daha iyi olur onu merak ettim. Şöyle bir şey var HP'de 8 GB DDR5 4800MHz RAM bulunuyor olması lazım. Bunu 16 GB yapmak için kaç lira koymam gerekir?
Yaklaşık 1000 lira kadar, bir de bu bütçede daha iyi özelliklere sahip Laptop yok sanırım.

Siz olsanız hangisini alırdınız? (alttaki HP'nin sitesine gidip özelliklerine bakarsanız daha iyi olur. Linkte hatalı özellikler gözüküyor.)

Üzerine biraz daha ekleyebilirseniz Intel Core i5-12500h işlemcili modeli almanız daha uzun ömürlü ve performanslı olur 6800htan daha iyi bir işlemci.

Geri
Yukarı