HP Victus 16 vs Monster Tulpar T5 V23

Hayret Nitro 16 öneren yok. Victus 16 konularında Nitro 16 öneren arkadaşlar vardı demek daha burayı görüp gelmemişler. Victus 16 tek eksi ekranı ve ek SSD yuvası yok. Başka eksisi yok Victus 16'ın. Oyunlar da seni üzmeyecek güzel bilgisayar.
CPU performansı da zayıf, bütçesine göre Nitro 16 olsa önerilirdi. Bu bütçeye alinabilir gene de Victus.

CPU performansı da zayıf, bütçesine göre Nitro 16 olsa önerilirdi. Bu bütçeye alinabilir gene de Victus.
Hayır. CPU performansını fabrika değerleri hatta biraz üstünde çalışıyor AMD Ryzen işlemciye sahip Victuslar. Intel modeller zamanında kısıtlıymış fakat bu ara 95W a kadar çıkıyormuş gücü kısıtlama kaldırınca da Intel işlemci modelleri ısınma problemi bu yüzden oluyor.

Hayır. CPU performansını fabrika değerleri hatta biraz üstünde çalışıyor AMD Ryzen işlemciye sahip Victus'lar. Intel modeller zamanında kısıtlıymış fakat bu ara 95W a kadar Intel işlemci modelleri de güçlü ısınma problemi bu yüzden oluyor.

Konudaki model Intel model, Intel model elimden geçti ve gayet de limitlenmiş bir CPU'ya sahipti. AMD versiyonda sadece 7640HS versiyon düzgün performans verebilmekte, 7840HS modeli de rakiplerinden çok geride kalıyor.

Konudaki model Intel model, Intel model elimden geçti ve gayet de limitlenmiş bir CPU'ya sahipti. AMD versiyonda sadece 7640HS versiyon düzgün performans verebilmekte, 7840HS modeli de rakiplerinden çok geride kalıyor.
Siz konuda R5 7640HS modeli yerine daha düşük işlemcili R5 7535HS olan modeli öneriyorsunuz. Genelleme yapan vardı bunları durdurduk çok şükür.

Siz konuda R5 7640HS modeli yerine daha düşük işlemcili R5 7535HS olan modeli öneriyorsunuz. Genelleme yapan vardı bunları durdurduk çok şükür.

Evet 4050 versiyonlarda öneriyorum, sebebi de panel ve pil ömrü zaten.

35 bin lira bütçeniz olsa siz ne alırdınız hocam

LOQ 4060 veya konuda ilk attığınız Victus alinabilir.

Genelleme yapan vardı bunları durdurduk çok şükür.

Forumda bi' ara kimse Intel Victus aldirmiyordu zaten. Açtığım konuyla genellemeleri biraz ben azalttim bile denilebilir.

Evet 4050 versiyonlarda öneriyorum, sebebi de batarya ve pil ömrü zaten.
Batarya farkı çok yokmuş Cihaz TV izle. İki laptop karşılaştırıyor. Ekranlarda yan yana olmazsa fark edilmiyor. Ucuza bu kadar birden fazla özellik ucuz laptoplar da sorun çıkarıyor. Kullandığı malzemeler kaliteli değil ekran da öyle kaliteli aynı değere sahip ekranlar canlılığı daha iyi.

Batarya farkı çok yokmuş Cihaz TV izle. İki laptop karşılaştırıyor. Ekranlarda yan yana olmazsa fark edilmiyor. Ucuza bu kadar birden fazla özellik ucuz laptoplar da sorun çıkarıyor. Kullandığı malzemeler kaliteli değil ekran da öyle kaliteli aynı değere sahip ekranlar canlılığı daha iyi.

İzlememe gerek yok iki cihazın da değerlerini biliyorum zaten. Victus'un paneli basbayağı kötü, daha önceden düzgün panel kullanan biri her türlü fark edecektir bunu yan yana falan olmasına gerek yok.

Evet 4050 versiyonlarda öneriyorum, sebebi de panel ve pil ömrü zaten.

LOQ 4060 veya konuda ilk attığınız Victus alinabilir.

Forumda bi' ara kimse Intel Victus aldirmiyordu zaten. Açtığım konuyla genellemeleri biraz ben azalttim bile denilebilir.
hocam loq dediğiniz modelde 8 gb ram var. Artık 16 gb ram ve altı almak istemiyorum. Yükseltme yapabileceğim sorunsuz makine istiyorum. Victus intel alınmaz mı ?

bu cihaz hakkında ne diyorsunuz

İzlememe gerek yok iki cihazın da değerlerini biliyorum zaten. Victus'un paneli basbayağı kötü, daha önceden düzgün panel kullanan biri her türlü fark edecektir bunu yan yana falan olmasına gerek yok.
Kimse OLED ekranla doğmadı. OLED ekran olmadığı sürece çokta iyi sayılmaz. Victus ekranı Lenovo'nun IdeaPad 330'un ekranından daha iyi geldi. Ayrıca MUX açınca Victus 16'da ekran canlılığı ve parlaklığı 2 kat artıyor.

Geri
Yukarı