HP Victus 16 vs Monster Tulpar T5 V23

250 nit olsa da çıkabildiği maksimum değer o olmuyor tabii panele göre değişiklik gösterebiliyor. Bence farkı yaratan durum buydu ama muhtemelen.
Belki Recep Baştaş videosunda bu yüzden Nit değeri 250'den fazlaydı kendi ölçüttüğünde. MUX'a alınca parlaklık dediğim gibi ciddi oranda dinamik kontrast almış gibi fazlasıyla artıyordu hatta AMD kullanınca o sarılık MUX'da yok oluyordu daha beyaz rengini alıyordu ekran.

Ha kullanılır mı kullanılır tabii, özellikle önceden kaliteli panel kullanilmadiysa çünkü genelde anlamıyor o şekilde kullanıcı. Fakat bariz farkla daha iyi panele sahip olan model olunca gömmek durumunda kalınıyor.
Kullanılır tabii ya gömdüğünüz kadar kötü bir ekran yok. Daha iyisini kullanan anlar ve profesyonel işle uğraşmayan insanda anlamaz. Ancak yan yana getirilmesi gerek daha net anlaşılması için, Cihaz TV de çok abartacak fark olmadığını söylemişti. Normal kullanıcıyı rahatsız etmez ha şundan eksiyi alır Nvidia'nın G-Sync yok. AMD'de fakat FreeSync açılıyor ekran var demek Nvidia da neden açamıyoruz ki? Monitörler de AMD Fresync varsa Nvidia G-Sync açıyoruz diye biliyorum.

Şunu fark ettim birde MUX'a alınca yüksek FPS aldığımız oyunlar 144Hz sabit olmuyor AMD Gpu kullanımda sabit 144Hz oluyor. ETS 2 de dikey senkronizasyon açık Mux ile oynayınca oyun içinde 72FPS geçmiyordu.

Butceyi arttirabiliyosan LOQ al dostum, Throttle yok bisi yok.

en uygun şu gibi o zaman. Ben 16 gb rami daha sonra 32 yapabiliyor muyum ne kadar desteklediğini göremedim

en uygun şu gibi o zaman. Ben 16 gb rami daha sonra 32 yapabiliyor muyum ne kadar desteklediğini göremedim
2x8 bu versiyon aklınızda bulunsun. 64'e kadar da yolu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı