HP Victus 16 vs Monster Tulpar T7 20.5

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama testler fark var diyor. Mux switch + 45 Watt kadar değildir elbet
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam Monster kafama yattı. Ancak stoklarda yok. 28.500 kendi sitelerinde vardı. World cardla 27.500 e geliyordu. World card yoktu bende. Şimdi stoklarda yok.

1 tık düşürsem dedim bütçeyi. Oynacağım benim max oyun World of Warcraft çünkü.

Bu nasıl sizce ? 17,3 inç yine 3050 ti ryzen 5800h. 3060 ve 12700h için +5 +6 bin verilir mi ? Mux switch var mı bir de bunda anlamadım acerda.

Hocam Monster kafama yattı. Ancak stoklarda yok. 28.500 kendi sitelerinde vardı. World Card'la 27.500'e geliyordu. World Card yoktu bende. Şimdi stoklarda yok.

1 tık düşürsem dedim bütçeyi. Oynayacağım benim Max oyun World of Warcraft çünkü.

Bu nasıl sizce? 17,3 inç yine 3050 Ti Ryzen 5800H. 3060 ve 12700H için +5 +6 bin verilir mi? MUX Switch var mı bir de bunda anlamadım Acer'da.

MUX Switch Acer'in 2022 kasalı modellerinde var hocam, bunda yok. 3050 Ti için değmez bir fiyat.

Fazla uçmiyayım derseniz buna bakın.

Fakat buna 4K daha fazla vermeniz kesinlikle değer. Çok daha güçlü işlemci, 140W GPU(11800 modeli 95W) ve MUX Switch bulunduruyor.

MUX Switch Acer'in 2022 kasalı modellerinde var hocam, bunda yok. 3050 Ti için değmez bir fiyat.

Fazla uçmiyayım derseniz buna bakın.

Fakat buna 4K daha fazla vermeniz kesinlikle değer. Çok daha güçlü işlemci, 140W GPU(11800 modeli 95W) ve MUX Switch bulunduruyor.

Ah hocam bir 17,3 inç olsalar. Gerçekten sıkıldım 15,6 inçten iş yerinde.

Baltalayacaklar yakında gelirler, 20.5'in herhangi bir sorunu yok sorunlu olanlarin geneli Clevo kasalar, DDR5'in oyunlarda %10a kadar bir artısıda yok. MUX ve 40W ile rahatça geçer performansta.
Abi bana da yorum yazmıştın hatta bir pc önermiştin onu alamayacağım maalesef ama Monster Tulpar 20.5 almaya karar verdim . MSİ falan gücüm yetmez zaten ASUS'ta da iyi olanlar bütçemi aşıyor o yüzden bende tuplarda karar kıldım.

Abi bana da yorum yazmıştın hatta bir PC önermiştin onu alamayacağım maalesef ama Monster Tulpar 20.5 almaya karar verdim. MSI falan gücüm yetmez zaten ASUS'ta da iyi olanlar bütçemi aşıyor o yüzden bende tuplarda karar kıldım.

Merhaba, aldınız mı memnun musunuz? Fan sesi ile ilgili çok şikayet okuyorum kafam karıştı ben de almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı