Monster Tulpar T7 v20.5.2 vs HP Victus 16-D1035NT

130w ekran kartının 100w ekran kartında kötü performansı olamaz. mux bile yok victusta. sadece mux bile minimum 20fps farkediyor. valo,cs gibi oyunlarında 100+fps farkediyor. oyun testlerinde tulpar t7 v20.5 70-80 arası sıcaklıkta çalışıyor . fan soğutucusu ile 75altına sabitleniyor. ekran olarak da çok daha kaliteli veriyor renkleri. nit değeri de daha yüksek ve victus 16.1 inch iken tulpar 17.3 inch. yani tulpar alınır kesinlikle
Vayyy öyle bir olay varsa daha fazla araştırayımm.Isınma sorunu çok sıkıntı değil aslında en kötü ihtimalle altına sıvı soğutucu alırım .

Windows'a boşa para vermene gerek yok, USB ile kurup key alarak aktifleştirebilirsin.
onlarda çok anlamam ya

Ben olsam Victus alırım ama kişinin kendi kararı ki yazılımcıyım MSI kullanıyorum ve 3 yıl bilgisayarcıda da çalıştım.
(MSI de alabilirsin bu

Windows'a boşa para vermene gerek yok, USB ile kurup key alarak aktifleştirebilirsin.
Bide ailem bütçeye karar vereceği için otuz bine bile belki zor çıkarım.

Vayyy öyle bir olay varsa daha fazla araştırayımm. Isınma sorunu çok sıkıntı değil aslında en kötü ihtimalle altına sıvı soğutucu alırım.

Onlarda çok anlamam ya.

Bir de ailem bütçeye karar vereceği için otuz bine bile belki zor çıkarım.

Hocam ben Türk malı laptoplar alınmaz diyorum daha bir şey demiyorum forumda Monster ve Excalibur laptop nasıldır yazın görürsünüz.

Hocam ben Türk malı laptoplar alınmaz diyorum daha bir şey demiyorum forumda Monster ve Excalibur laptop nasıldır yazın görürsünüz.
Abi öbür adam mux switch yok alınmaz hp diyor hp nin iki tane ssd slodu yokmuş sikinti yasamam tabi depolama konusunda ama genede ne bileyim . Türk malı laptop niye alınmasın onu anlamadım işçilik mi yok hayır onu geçtim bir sürü youtuber videosunu çekmiş atmış bir sıkıntıdan söz ederdi heralde . ( Tartışma aramıyorum bilmediğimden sordum )

Abi öbür adam MUX Switch yok alınmaz HP diyor HP'nin iki tane SSD slodu yokmuş sıkıntı yasamam tabii depolama konusunda ama gene de ne bileyim. Türk malı laptop niye alınmasın onu anlamadım işçilik mi yok hayır onu geçtim bir sürü YouTuber videosunu çekmiş atmış bir sıkıntıdan söz ederdi herhalde. ( tartışma aramıyorum bilmediğimden sordum )

Kanka SSD slot 2 tane olmadığına emin misin aynı kasadan kullanıyorum HP Victus 16 daha 2 gün önce arkasını söküp RAM değiştirdim, o zaman görmüştüm 2 tane SSD slotu vardı. Ben bu arada HP'den aşırı memnunum yani arkadaşlar neden sallıyor bilmiyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı