HP Victus 16 yüksek seste hoparlör patlama yapıyor

Ben win11 kullanıyorum driverlar da düzgün ama maalesef sorun var belki de kroniktir.
Ben sorduğumda böyle kronik bir sorun yok demişlerdi. Demekki varmış.

Ek olarak belirteyim, internette HP Victus laptopun speakerini değiştirme videosunu buldum. Konu hakkında hiç bilgim yok olur mu, dolby kartla değiştirilebilir mi vs. diye. Boş bir zamanımda belki uygulayabilirim. Sana da belki yardımcı olur diye YouTube linkini bırakıyorum: Removing & Replacing Parts | Victus by HP 16-d0000 and 16-e0000 | HP Computer Service | @HPSupport

Ben win11 kullanıyorum driverlar da düzgün ama maalesef sorun var belki de kroniktir.
Eğer sorunu çözersene burayada yazarsan sevinirim.

Son düzenleme:
Ben sorduğumda böyle kronik bir sorun yok demişlerdi. Demekki varmış.

Ek olarak belirteyim, internette HP Victus laptopun speakerini değiştirme videosunu buldum. Konu hakkında hiç bilgim yok olur mu, dolby kartla değiştirilebilir mi vs. diye. Boş bir zamanımda belki uygulayabilirim. Sana da belki yardımcı olur diye YouTube linkini bırakıyorum: Removing & Replacing Parts | Victus by HP 16-d0000 and 16-e0000 | HP Computer Service | @HPSupport

Eğer sorunu çözersene burayada yazarsan sevinirim.
Teşekkürler. Garantiye yollamayı düşünüyorum denemediğim şey kalmadı. Muhtemelen cihazın kendi hoparlörüyle alakalı bir problem.

Teşekkürler. 20-25k arası 3060 almak istiyorum ama bu bütçedeki ürünlerde hep bi' falso var malesef. 3050Ti da almak istemiyorum, bakıcaz artık.

Geri
Yukarı