HP Victus 16 zarar görür mü?

BY LEWU

Decipat
Arkadaşlar yaklaşık 500-600 gr. Olan klavyemi laptop kasasının üstüne koysam donanım zarar görür mü?

20231118_214230.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaklaşık 500-600 gr. Olan klavyemi laptop kasasının üstüne koysam donanım zarar görür mü?

Eki Görüntüle 2021205
Zarar gelceğini düşünmüyorum da, asıl merak ettiğim bununla nasıl rahat edeceksin? Klavyede zaten bilek desteği yok, bir de bilgisayarın üzerinde arşa çıkmış.

Bir sorun olmaz. Ancak sağlıklı bir yöntem değil. Hem kasa çizilir hem de klavye tam olarak dengede durmaz.
Dostum kasa çizilmiyor, ayakları açıyorum. Sağolsun süper moderatör 2. resmi silmiş. Sonuç olarak kasa çizilmiyor.

Zarar gelceğini düşünmüyorum da, asıl merak ettiğim bununla nasıl rahat edeceksin? Klavyede zaten bilek desteği yok, bir de bilgisayarın üzerinde arşa çıkmış.
Haklısınız hocam aslında dizimde kullandığım da rahat oluyor. Masada kullanırken ince bir kitap ile destekliyorum bileğimi.

Bilgilendirme için teşekkürler. Yine de sağlıklı bir kullanım sunacağını düşünmüyorum. Yurtta mı kalıyorsunuz yoksa alanınız mı dar?
Dostum aslında alanız dar değil fakat klavyeyi kasaya değil de ön tarafa koyduğum da ekran uzakta kalıyor ve rahatsız bir görüntü oluşturuyor. Ama masam dar sayılabilir evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı