HP Victus 68p18EA alınır mı?

Teşekkürler Allah razı olsun.

Tek bir sorun var Linux var ya o ne olur be yani Windows kurarken çok tutar mı?

Linux yazsada Linux'la gelmiyorlar genelde, FreeDOS gelir. Onu da USB ile Windows kuracaksın.

ok,tşk

ailem hp ve acer arasında marka farkı vardır hp yine daha iyidir diyo ne dieceğimi bilemedim be dondum kaldım ne diyebilirim

yani bence o çok da doğru değil ama

tam bir kanıt olarak ne diyebilirim sen dha iyi bilirsin

Son düzenleme:
Ok, teşekkür.

Ailem HP ve Acer arasında marka farkı vardır HP yine daha iyidir diyor ne dieceğimi bilemedim be dondum kaldım ne diyebilirim?

Yani bence o çok da doğru değil ama.

Tam bir kanıt olarak ne diyebilirim sen dha iyi bilirsin.

Kalite olarak benzerler kasaları isterseniz gidip inceleyelim de teknoloji mağazasında vs. iki cihaz arasında kalite olarak fazla fark yok.

Kalite olarak benzerler kasaları isterseniz gidip inceleyelim de teknoloji mağazasında vs. iki cihaz arasında kalite olarak fazla fark yok.
yani acer daha iyi diğerine göre ben öyle anladım kalite olarak benzerler diyince madem benzer yine onu alalım derler tam bir nokta koymalık markaları kıyaslama konusunda ne diyebilirim

Yani Acer daha iyi diğerine göre ben öyle anladım kalite olarak benzerler deyince madem benzer yine onu alalım derler tam bir nokta koymalık markaları kıyaslama konusunda ne diyebilirim?

Kalite olarak benzerler, ama Acer çok daha performanslı, böyle anlat. Yalana gerek yok 😅

Geri
Yukarı