Çözüldü HP Victus 7P6l2EA 2.SSD yuvası bulunuyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali Kirik

Femtopat
Daha fazla  
HP Victus 16 7P6l2EA laptopumda 2.SSD yuvasının olup olmadığını bilen var mı? Laptop özelliklerim şöyle i5 13500H RTX4060 16 GB DDR5 RAM 512 GB SSD. YouTube'da birçok videoya baktım Ryzen'ya da Intel fark etmeksizin bazılarında 2.SSD yuvası bulunuyor bazılarında bulunmuyor laptopumu MediaMarkt'dan aldım ve sitesinde SSD yükseltme konusunda herhangi bir bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Bulunmuyor, sadece HX işlemcili Intel modellerinde bulunuyor.
İzlediğim bir video da i7 12700H ve RTX 3050 Ti bulunan Victus 16 laptop da 2.SSD yuvası bulunuyor HX işlemcili olmamasına rağmen. Video linki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlediğim bir video da i7 12700H ve RTX 3050 Ti bulunan Victus 16 laptop da 2.SSD yuvası bulunuyor HX işlemcili olmamasına rağmen. Video linki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Eski kasa çünkü. Dediğim durum 2023 modeller için geçerli.

Oynanabiliyor diye hatırlıyorum, emin değilim ama bundan.

Buldum teşekkürler yine de.

Geri
Yukarı