HP Victus 7Z586EA 16-S0015NT vs ASUS TUF Gaming A15 FA507NV-LP039

koray4455

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki laptop arasında bayağı bir kararsız kadım. ASUS'un ekran kartı 140W 4060 ama HP'nin ekran kartı 120W, işlemcisi galiba bir tık daha güçlü, ekranı daha büyük vs. HP'nin de ekranı bayağı bir sıkıntı hem parlaklık açısından hem de ekran sallanması açısından. Sizce hangisini almalıyım?

Arkadaşlar bu iki laptop arasında bayağı bir kararsız kadım. ASUS'un ekran kartı 140W 4060 ama HP'nin ekran kartı 120W, işlemcisi galiba bir tık daha güçlü, ekranı daha büyük vs. HP'nin de ekranı bayağı bir sıkıntı hem parlaklık açısından hem de ekran sallanması açısından. Sizce hangisini almalıyım?

ASUS TUF A15 önermem F15 öneririm A15'lerde ısınma sorunu var.

ASUS TUF A15 önermem F15 öneririm A15'lerde ısınma sorunu var.

Asıl F15'lerde problem var. A15 yeni seri.

Kasa kalitesi, panel kalitesi ve soğutma açısından TUF daha iyi. Aradaki işlemci farkı az zaten. TUF alın geçin hocam.

Asıl F15'lerde problem var. A15 yeni seri.

Kasa kalitesi, panel kalitesi ve soğutma açısından TUF daha iyi. Aradaki işlemci farkı az zaten. TUF alın geçin hocam.
Hocam ben de tam tersini duydum. Asus tufun çok ısındığını vectus un 85 derecelerde gezdiğini söyleyenler var. Vallahi neye inanacağımızı şaşırdık. Herkesin yorumları birbiriyle zıtlaşıyor. Acaba yeni üretim eski üretim fark ettiği için midir bilemedim.

Bende Asus a15 fa507nv var hayatımda böyle ısınma görmedim kalorifer açık sandım meğersem laptoptan geliyormuş ısı ter içinde kaldım kışın doğalgaz zamlarıyla baş etmek için birebir

Geri
Yukarı