HP Victus alınır mı?

Özellikleri ve dış görünümü çok hoşuma gitti. Sizce nasıldır?

Asus Tuf Dash F15 modellerine bakmanızı öneririm. Hem kaliteli hem taşınabilir bir kasaya sahip. 12-13 saat pil ömrü de okulda çok işinize yarar diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bu nasıl sizce?
Ben bu linki attığımda 8800 tlydi o yüzden atmıştım 1 saatte 10 bin olmuş :D
Hahahahha maalesef Türkiye şartları.
Victus ve linkteki ASUS'u sormamın nedeni; victusun 70 wh ASUS'unda 90 wh pil güvicüne sahip olması. 😄

Son düzenleme:

Victus ve linkteki ASUS'u sormamın nedeni; victusun 70 wh ASUS'unda 90 wh pil güvicüne sahip olması. 😄

Tekrar baktım 9K olmuş fiyatı 60Hz ama ekran kartı çok iyi alabilirsin bence çünkü 3050'ler en az 10kdan başlıyor.

bu da var aynı özellikler 120hz ama 6 taksit yapılabiliyor

Son düzenleme:
Tekrar baktım 9K olmuş fiyatı 60Hz ama ekran kartı çok iyi alabilirsin bence çünkü 3050'ler en az 10kdan başlıyor.

bu da var aynı özellikler 120hz ama 6 taksit yapılabiliyor
Evet bu da çok iyiymiş. Benim filtrelemem de neden çıkmadı anlamadım. Dell'in servis ve kasa kalitesi konusunda da çok fazla övüyorlar diye biliyorum. Ancak oyun bilgisayarları kötü diye bir kaç şey okudum doğru mu?

Evet bu da çok iyiymiş. Benim filtrelemem de neden çıkmadı anlamadım. Dell'in servis ve kasa kalitesi konusunda da çok fazla övüyorlar diye biliyorum. Ancak oyun bilgisayarları kötü diye birkaç şey okudum doğru mu?

Benim de pek bilgim yok ama bir Casper kadar olmasa da oyuncu bilgisayarları tavsiye edilmiyor bilgisayar hakkında daha fazla araştırsan iyi olur bu fiyata daha iyi özelliklere sahip bulunmaz tabii ucuz olmasının sebebi oyun bilgisayarlarındaki performansı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı