HP Victus/Core i5-13500H laptop neden ucuz?

zOdiak

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5-13500H
16 GB RAM
RTX 4050 LAPTOP GPU

Bir süredir laptop araştırması yapıyorum ve FreeDOS olmayan ve ucuz olan bir sistemi ilk defa gördüm.
Ekran kartının watt değerinin düşük olduğunu düşünüyorum bunu öğrenme şansımız var mi?

Bir süredir laptop araştırması yapıyorum ve FreeDOS olmayan ve ucuz olan bir sistemi ilk defa gördüm.
Ekran kartının watt değerinin düşük olduğunu düşünüyorum bunu öğrenme şansımız var mi?
75 watt.

70watt galiba trendyol satıcısı öyle demiş.

Nasıl öğreniyoruz watt değerini? Farklı sistemlerde bakmak için.

Nasıl öğreniyoruz watt değerini? Farklı sistemlerde bakmak için.
Donanım Arşivi'ndeki arkadaşın açtığı bir site var laptoparsivi.com diye. Paylaşmak bir sorun arz etmez herhalde diye düşünüyorum. Oradan her laptopa bakabilirsin.

Bu arada bu videoda HP'nin neden daha ucuz olduğu anlaşılıyor diye düşünüyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım Arşivi'ndeki arkadaşın açtığı bir site var laptoparsivi.com diye. Paylaşmak bir sorun arz etmez herhalde diye düşünüyorum. Oradan her laptopa bakabilirsin.

Bu arada bu videoda HP'nin neden daha ucuz olduğu anlaşılıyor diye düşünüyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O listeyi kim yapmış? Epey yanlış bilgi var, 3050 karta 130W diyen birisinden pek bilgi beklemem açıkçası.

75 watt fakat fiyatına göre göz ardı edilebilir, fazla etkilemiyor zaten.

O listeyi kim yapmış? Epey yanlış bilgi var, 3050 karta 130W diyen birisinden pek bilgi beklemem açıkçası.
Site henüz yeni. Hatalar olabilir. Benim baktığım sistemler hep doğruydu. Olmayan bir model için bildirim yaptım, eklediler mesela. Senin gibi bilgili bir arkadaş da yanlış gördüklerini bildirirse düzeltirler, güzel bir şey çıkar ortaya.

Geri
Yukarı