HP Victus Gaming 15-FA1005NT alınır mı?

Bütçe
35000
Teşekkürler. Aslında ben oyun icin degilde daha cok kodlama icin kullanacagim. O yuzden ekran kartini onemsemedim. Islemcisini begenmistim.

Islemcisi i5 12.nesil sizce yeterli midir?

Peki HP Victus 7P645EA i5 13500 RTX4060 icin ne dusunursunuz. Burada takildigim konu ise fredos olarak gelmesi. Ben diren Windows 11 kurabiliyor muyum?

i5 10300 iLE Python, C, UE kullanıyorum kodlama amaçlı. Leneovo hem kodlama hem oyuna uygun. Ama başka seçeneklerde var tabi.

i5 10300 iLE Python, C, UE kullanıyorum kodlama amaçlı. Leneovo hem kodlama hem oyuna uygun. Ama başka seçeneklerde var tabi.
O zaman Lenova seceneklerine de bakiyim.Benim icin onemli olan pcnin uzun yillar beni goturmesi ve kodlama islemlerinde sikinti yasamamak.

Victus'un Intel işlemcilerinde ısınma sorunu var. Sadece kodlama için kullanacaksanız oyun bilgisayarı tarzına bakmayın, Matebook serisinden öneri yapayım. Oyun da oynarım diyorsanız AMD cihazlar önerebilirim. Evet bir adet 8 GB veya üstü flash bellek ve ISO dosyası ile kurabilirsiniz. 150 TL'ye de key alıp windowsunuzu etkinleştirirsiniz.
Uzun yillar bizi goturebilecek ve kodlama vs.icin kullanabilecegim bir bilgisayar ariyorum.Fiyatta da 35.000 TL bandina kadar olabilir.Yardimlariniz icin cok tesekkurler.

Son düzenleme:
Hayır oyun oynanmayacak.

Oyun oynanacak mı?
Hayır oyun

Bu sizce nasil?

Hayır oyun

Bu sizce nasıl?

Pahalı. Oyun oynamayacaksanız RTX 4000 serisi ekran kartını neden istiyorsunuz ki?

Oyun oynanacak mı?
Hayır oyun

Bu sizce nasil
Pahalı. Oyun oynamayacaksanız RTX 4000 serisi ekran kartını neden istiyorsunuz ki?
Kodlama ve yazılımda sorun olur dusuncesiyle performansli olsun diye oyle dusundum.Sizce en mantiklisi ozaman huawei mi?

Hayır oyun

Bu sizce nasıl

Kodlama ve yazılımda sorun olur dusuncesiyle performansli olsun diye oyle dusundum. Sizce en mantiklisi o zaman Huawei mi?

Eğer oyun programlama tarzı ekran kartı gerektirecek iş yapmayacaksanız ve oyun oynamayacaksanız hem gündelik kullanım hem pil hem de işlemci bakımından Huawei en mantıklı seçenek. Dediğim gibi yaptığınız işin ekran kartı gerektirip gerektirmediğini biliyorsanız ona göre alın.

Geri
Yukarı