HP Victus i7 12700H + RTX 3060 nasıldır?

onur94

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, linkteki HP Victus marka laptopu almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar olumlu/olumsuz yorumlarını yazabilir mi? Çoğunlukla iş ağırlıklı kullanacağım ama oyun içinde güncel bir GPU olsun diye bu modeli seçtim. Max 30k alternatif marka/model tavsiyesi de alabilirim. MSI, ASUS, Lenovo markaları olabilir. Monster tavsiye etmeyin.

Laptopdan beklentilerim;
Soğutması iyi olsun.
Malzeme, kasa sağlam olsun.
Garanti servisi pişman etmesin.
RTX 3050-3060 serilerinde GPU.
12. nesil i7/i5 veya Ryzen olabilir.

HP marka ürün hiç almadım. Linkteki gpnteknoloji adlı firmadan alırsam, garanti durumunda cihazı nereye götüreceğim. Ankara'da garanti servisi vardır sanırım. Gpnteknolojiye kargoyla göndermek istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu marka ve modeli kullanmadım ama Acer marka i7 12700H ve 3060'lı kombinasyonu kullanıyorum. Oyun performansından çok memnunum. HP Victus modeline yapılan yorumlara bakılınca alan kişiler de memnun olduklarını belirtmiş.

Merhaba Hocam,

Atacağım linkteki laptopu 27 Aralıktan bugüne kullanıyorum. Çok memnunum keşke şöyle olsaydı diyeceğim bir durum olmadı.

-soğutması iyi
-kasası çok sağlam
-Garantiyle işim olmadı ona birşey diyemeyeceğim
-3060 serisi 140 W var ( 6 GB en güçlü olanı)
-Ryzen 7 6800H intel i7 12. nesil işlemciden geri kalır çok fazla bir yanı yok.
-Mux switch var

Benim için sorun olmadığı için eksi demiyorum " Kamerası yok ".

Yazacaklarım bu kadar bir sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplarım.

Merhaba arkadaşlar, linkteki HP Victus marka laptopu almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar olumlu/olumsuz yorumlarını yazabilir mi? Çoğunlukla iş ağırlıklı kullanacağım ama oyun içinde güncel bir GPU olsun diye bu modeli seçtim. Max 30k alternatif marka/model tavsiyesi de alabilirim. MSI, ASUS, Lenovo markaları olabilir. Monster tavsiye etmeyin.

Laptopdan beklentilerim;
Soğutması iyi olsun.
Malzeme, kasa sağlam olsun.
Garanti servisi pişman etmesin.
RTX 3050-3060 serilerinde GPU.
12. nesil i7/i5 veya Ryzen olabilir.

HP marka ürün hiç almadım. Linkteki gpnteknoloji adlı firmadan alırsam, garanti durumunda cihazı nereye götüreceğim. Ankara'da garanti servisi vardır sanırım. Gpnteknolojiye kargoyla göndermek istemem.

Hocam alırsanız MUX Switch özelliğini açmayı unutmayın.

Hocam bu marka ve modeli kullanmadım ama Acer marka i7 12700H ve 3060'lı kombinasyonu kullanıyorum. Oyun performansından çok memnunum. HP Victus modeline yapılan yorumlara bakılınca alan kişiler de memnun olduklarını belirtmiş.
Hocam acer'ınız nitro 5 an515-58 ise hala memnun musunuz ve hiç sorun yaşadınız mı, incelemelerde ekran panelinden ve renklerden eleştirildiğini görüyorum tasarımla uğraşmayan biri için fark edilebilecek handikapı olur mu? Ayrıca ısınma ve tek kanal ramden dolayı endişelerim var size hiç sorun yarattı mı?

Hocam Acer'ınız Nitro 5 AN515-58 ise hala memnun musunuz ve hiç sorun yaşadınız mı, incelemelerde ekran panelinden ve renklerden eleştirildiğini görüyorum tasarımla uğraşmayan biri için fark edilebilecek handikapı olur mu? Ayrıca ısınma ve tek kanal RAM'den dolayı endişelerim var size hiç sorun yarattı mı?

Hocam ben RDR 2 ve Cyberpunk oynadım ısınma sorunu yaşamadım. Ekran paneli pek kaliteli değil ama tasarım ile uğraşmıyorsanız yeterli. RDR 2 de Ultra ayarlarda ort. 75 FPS aldım. Valorant'ta ortalama 280 - 370 FPS arası alıyorum. 2x8 RAM yaparsanız iyi olur piyasada 500 lira civarında satılıyor RAM'leri.

Geri
Yukarı