HP Victus laptop ara sıra donuyor ve takılıyor

mahmut78t56

Femtopat
Daha fazla  
HP Victus almıştım2 hafta oldu daha. Drop yiyorum bildiğin. Ara sıra donuyor takılıyor. Windows 11'den midir nedir? Yardımci olur musunuz?

Eğer cihazınız Eco modda ise ve çok yükleniyorsanız çok fazla sekme açıp çok fazla yükleme vs. yapıyorsanız normaldir. Cihazı Balanced veya Performance moduna alıp deneyiniz.

Eğer cihazınız Eco modda ise ve çok yükleniyorsanız çok fazla sekme açıp çok fazla yükleme vs. yapıyorsanız normaldir. Cihazı Balanced veya Performance moduna alıp deneyiniz.
Evet eco modda hatta bazen pil tasarrufunu açıyorum video izlerken .

W11 yüzünden değildir. Eğer kurulumda hata varsa olabilir de yoksa hayır. Nasıl donuyor mesela?

W11 yüzünden değildir. Eğer kurulumda hata varsa olabilir de yoksa hayır. Nasıl donuyor mesela?
valla guncellemerden bıktım bilgisayari yeni aldığım için hep bir kurulum güncelleme filan eksik bıraktım guncellemeyi.

Evet eco modda hatta bazen pil tasarrufunu açıyorum video izlerken .

valla guncellemerden bıktım bilgisayari yeni aldığım için hep bir kurulum güncelleme filan eksik bıraktım guncellemeyi.
Tamam o zaman işte. Cihazı Balanced veya Performance moduna alırsanız donma kasma olmaz. Eco modda ve pil tasarrufu modundayken çok yüklenmeyin laptopta. Sadece video izlemek vs. kasmasına donmasına neden olmaz ama bunların yanında sekmeler açıksa ve ne bileyim işte driver güncellemeleri falan yapıyorsanız takılacaktır biraz.

Geri
Yukarı