HP Victus laptop BIOS güncellemesinden sonra açılmıyor

egegokk

Kilopat
Daha fazla  
Amerika'dan aldigim bilgisayarima BIOS guncelleme yaparken elektrikler kesildi ve PC kapandi. 3 aydir da acilmiyor. Butun servislere goturdum hepsi benden HP'den root BIOS almalisin yoksa sorunu cozemeyiz dediler. HP de ben bu urune destek vermiyorum deyip isin icinden cikti. TR garantisi var ve ben ne yapmaliyim?

Laptop HP Victus 12450h 8 GB DDR4 512 M.2 1650 Ti modeli.

Amerika'dan aldigim bilgisayarima BIOS guncelleme yaparken elektrikler kesildi ve PC kapandi. 3 aydir da acilmiyor. Butun servislere goturdum hepsi benden HP'den root BIOS almalisin yoksa sorunu cozemeyiz dediler. HP de ben bu urune destek vermiyorum deyip isin icinden cikti. TR garantisi var ve ben ne yapmaliyim?

Laptop HP Victus 12450h 8 GB DDR4 512 M.2 1650 Ti modeli.

Garantiye götür. Ve parası neyse ver. Evde kolay kolay düzeltilecek bir şey değil.

HP dizüstü modellerde USB'ye BIOS dosyası yazarak ile recovery BIOS yapılabiliyordu sanki. Burada anlatmış ama sizde çalışır mı bilemem?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Garantiye götür. Ve parası neyse ver. Evde kolay kolay düzeltilecek bir şey değil.
keske yapsalar garantiye bile dahil etmiyorlar elimde belge oldugu halde.

HP dizüstü modellerde USB'ye BIOS dosyası yazarak ile recovery BIOS yapılabiliyordu sanki. Burada anlatmış ama sizde çalışır mı bilemem?

cihaza hic elektirik gelmiyor. bios cipini sokerek bios islemlerini yapacaklarini soylediler bunun icinde root bios gerekiyuormus sadece. Recovery bir update uprade, icindeki bios dosyasi yarida kladigi icin hic bir sekilde is gormez durumda oldugundan dolayi ise yaramayacaktirki denedim olmadi. Tesekkurler

Yeni konular

Geri
Yukarı