HP Victus R5 7640HS alınır mı?

Giriş seviye bütçe de üst segment mi alsın?
Parasıyla rezil olmak deyimi vardır ya. Ben alacak adam parasıyla rezil olmasın taraftarıyım.

Alacak Throttle sorunlarıyla boğuşacak ben üzülürüm. Gidip internetten ikinci el benim sistemi alsa misal daha mutlu kullanır eminim. Valorant'ta 1050 ile 280 alıyordum en son. Ama tabi yüksek grafik oyunlar olunca 1050 pek işe yaramaz orası da öyle ama en azından verdiği paraya değer.

Verdiği paraya değmesi çok önemli bir durum sen de muhtemelen katılırsın.

Giriş seviye bütçe de üst segment mi alsın? Throttle işlemcinin ısınıp güç kısması değil mi zaten?
Hayır ısınıp güç kısması değil tabiki.

Detaylandırıp mesajına tekrar cevap vereceğim.

Parasıyla rezil olmak deyimi vardır ya. Ben alacak adam parasıyla rezil olmasın taraftarıyım.

Alacak Throttle sorunlarıyla boğuşacak ben üzülürüm. Gidip internetten ikinci el benim sistemi alsa misal daha mutlu kullanır eminim. Valorant'ta 1050 ile 280 alıyordum en son. Ama tabi yüksek grafik oyunlar olunca 1050 pek işe yaramaz orası da öyle ama en azından verdiği paraya değer.

Son soruma yanıt verirsen iyi olur, Google'de aratınca modem gibi şeyler çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz ne? Alınır.

30k bütçe var.

Alacak Throttle sorunlarıyla boğuşacak ben üzülürüm. Gidip internetten ikinci el benim sistemi alsa misal daha mutlu kullanır eminim. Valorant'ta 1050 ile 280 alıyordum en son. Ama tabii yüksek grafik oyunlar olunca 1050 pek işe yaramaz orası da öyle ama en azından verdiği paraya değer.

Hayır ısınıp güç kısması değil tabii ki.

Monster Tongfang kasa mı, Victus mu sizce?

Alacak Throttle sorunlarıyla boğuşacak ben üzülürüm. Gidip internetten ikinci el benim sistemi alsa misal daha mutlu kullanır eminim. Valorant'ta 1050 ile 280 alıyordum en son. Ama tabii yüksek grafik oyunlar olunca 1050 pek işe yaramaz orası da öyle ama en azından verdiği paraya değer.

Hayır ısınıp güç kısması değil tabii ki.

Monster Tongfang kasa mı, Victus mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Giriş seviye bütçe de üst segment mi alsın? Throttle işlemcinin ısınıp güç kısması değil mi zaten?
Throttle dediğimiz şey sistemin bazı sebeplerden ötürü tam performansını vermemesidir. Bunun öyle çok sebebi var ki dostum.

Birkaçını saymak isterim.

Çift taraflı PROCHOT. (BD PROCHOT Throttle)

Normal PROCHOT. (Thermal Throttle)

Max VR Throttle. (HP Victus'larda tahmin ettiğim o şiddetli EDP Throttle'ı. Sistem elektriksel dizaynı sebebiyle VR/MOSFET üzerinde gerekli güç elde edilemiyor.) (EDP Throttle da Akımsal Daralmadır.)

RAPL Throttle (Sistemin belirli bir ortalama güç tüketimi üstüne çıkılmasına izin vermez şiddetli Throttle uygulanır.)

Power Limit Throttle. (Çok türü vardır.) (PL1 Throttle, PL2, PL3 PL4 PP0 gibi gibi. Genelde PL3 kilitlidir ve onunla alakalı Throttle olmaz.) (3. Güç Limitleri sebebiyle Throttle günümüzde maalesef yaygınlaştı, iyi bir anakart ve sistem dizaynını iyi yapan markalar farz oldu.)

Bunlar inan sadece birkaçı. Reserved Throttle. VR Average Throttle, VR Current Throttle gibi gibi epey çok çeşit var.

Yeni konular

Geri
Yukarı