HP Victus RTX 3050 Ti vs RTX 3060 (8 GB RAM) vs TUF Gaming A15

Eğer alırsam 8x2 RAM alırım diye düşünüyorum. Fakat içini açtığımızda garanti dışı kalma gibi bir durum var mı?

Bozmadığınız sürece RAM ve SSD gibi upgradler HP de garantiyi bozmaz. Bizzat sordum

Peki Victus 15 ile 16'nın arasındaki fark nedir?

Fanların yeri farklı, 15 olan daha hafif ve 12. nesil Intel işlemcililer 15 olanlar DDR4 16 olanlar DDR5. AMD alacağınız için sizi fazla etkilemiyor. Ayrıca 15 olanda %80 1 tane M.2 slotu var.

Fanların yeri farklı, 15 olan daha hafif ve 12. nesil Intel işlemcililer 15 olanlar DDR4 16 olanlar DDR5. AMD alacağınız için sizi fazla etkilemiyor. Ayrıca 15 olanda %80 1 tane M.2 slotu var.
Teşekkürler.

Peki bu 3060'ın kaç watt olduğunu biliyor musunuz? Baktım fakat bir bilgi göremedim.

Son düzenleme:
Hocam peki Acer Nitro 5 mi Victus 16 mı? Yardımcı olabilir misin?
Acer Nitro 5
HP Victus 16

İkisi de 95W 3060 kullanıyor ve işlemcileri aynı. Bir tek RAM farkı var. Victus da 2X4. Acer'da emin değilim Single olabilir. Bayağı az fark var aralırında. Victus'da batarya kapasitesi daha büyük. Acer'da RGB klavye var. Böyle ufak detay farkları var bir tek. İstediğinizi alabilirsiniz. Kafanıza takılan bir şey var ise sorabilirsiniz ekstra olarak.

İkisi de 95W 3060 kullanıyor ve işlemcileri aynı. Bir tek RAM farkı var. Victus da 2X4. Acer'da emin değilim Single olabilir. Bayağı az fark var aralırında. Victus'da batarya kapasitesi daha büyük. Acer'da RGB klavye var. Böyle ufak detay farkları var bir tek. İstediğinizi alabilirsiniz. Kafanıza takılan bir şey var ise sorabilirsiniz ekstra olarak.
Yanlışlıkla 4x2'lik modelini atmışım. Victus'un hem tasarımından, hemde içime daha çok sindiği için victus aldım. Teşekkür ediyorum.

Yanlışlıkla 4x2'lik modelini atmışım. Victus'un hem tasarımından, hem de içime daha çok sindiği için Victus aldım. Teşekkür ediyorum.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı