HP Victus RTX 3060'a gerek var mı?

• Konuyu başlatan elfsl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 53
  • Görüntüleme 3B
Son çıkan yüksek grafikli oyunları oynamıyorsan ve ilerde de oynamayacaksan aradaki farka değmez. Almışken iyisini alayım mantığında bakarsan değer.

Son çıkan yüksek grafikli oyunları oynamıyorsan ve ilerde de oynamayacaksan aradaki farka değmez. Almışken iyisini alayım mantığında bakarsan değer.
Hocam bilmediğimden soruyorum vatanda çalışan biri 3060tan aşağısını alma demişti daha uzun ömürlü olsun açısından etkili mi gerçekten bilgisayar ömrüne

Arkadaşların önerdiği 21 binlik cihazı alın en iyisi olur.
Ram ve işlemciden çekindim bir de amazonda olmasından

Hocam bilmediğimden soruyorum vatanda çalışan biri 3060tan aşağısını alma demişti daha uzun ömürlü olsun açısından etkili mi gerçekten bilgisayar ömrüne

Ram ve işlemciden çekindim bir de amazonda olmasından
Yalnız hocam rtx 3050 ti olan ddr5 ve 12.nesil işlemcili sanırsam bu eski nesil.

Hocam bilmediğimden soruyorum vatan da çalışan biri 3060TAN aşağısını alma demişti daha uzun ömürlü olsun açısından etkili mi gerçekten bilgisayar ömrüne.

Forest'a 1050 de yeterli ama RDR2 GoW gibi oyunlar için 3060 rahat ettirir bayağı daha uzun ömürlü olduğuda doğru yeni nesil oyunlar çok fazla sistem istiyor.

Hocam yeni çıkan oyunları oynamak istersiniz ileride pişman eder 3060 iptal edip 3050 ti almak bana göre. Aileniz almak istemişse zaten bütçeleri vardır bunun için aradaki farka acımak gereksiz. Siz laptopunuzun sizi memnun etmesine bakın.

Ya evet oyle ama benim oynadığım oyunlardan hani en çok gereksinim isteyen the forest mesela 3050ti kurtarır gibi geliyo 6bin lira fark biraz dokundu açıkçası. Ama dediğim gibi ailem almışken iyisini aldık kafasında ama taksitle alındı yani

Hepsiburadadan aldım daha hazırlanıyor aşamasında ama ailem çok sıcak bakmıyor iste ne yapsam bilemedim
İade et bence o paraya i7li alırsın. Veya amazondaki victusu 6 taksitle 21kya almakta FP. İşlemcisi bir tık eski ama ekran kartını besler.

Forest'a 1050 de yeterli ama RDR2 GoW gibi oyunlar için 3060 rahat ettirir bayağı daha uzun ömürlü olduğuda doğru yeni nesil oyunlar çok fazla sistem istiyor.
Öyle oyunları şu anlık oynamıyorum ileride de çok vaktimin olacağını düşünmüyorum zaten ama şu an yaptığımdan pişman olmaktan da korkuyorum bu bilgisayarı 5 sene kullanmam lazım en az

Ya evet oyle ama benim oynadığım oyunlardan hani en çok gereksinim isteyen The Forest mesela 3050 Ti kurtarır gibi geliyor 6bin lira fark biraz dokundu açıkçası. Ama dediğim gibi ailem almışken iyisini aldık kafasında ama taksitle alındı yani.

Hepsiburada'dan aldım daha hazırlanıyor aşamasında ama ailem çok sıcak bakmıyor iste ne yapsam bilemedim.

Hocam 3050 Ti zaten her oyunu kaldırıyor şu an. Cyberpunk'da high-medium ayarlarda 60+ alıyorum. AC Valhalla da aynı ayarlar 60+ yani FPS sıkıntısı ultraya alınca oluyor o da VRAM yetmediği için. Benim için en yüksekte oynamak sıkıntı değil zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı